„Přemýšlela jsem a přemýšlela a konečně se rozhodla“: Tereza Hlůšková promluvila o budoucí knize a už uvedla nějaké detaily

Tereza Hlůšková po návratu do Česka nějakou dobu nebyla slyšet, ale poté se objevila na sociálních sítích a začala vyprávět svůj příběh. Češka několik let strávila v pákistánském vězení, ale nyní si našla i lásku. Pašeračka nové svým fanouškům prozradila, že chce napsat o svém příběhu knihu a už prozradila i některé detaily. Píše o tom web blesk.cz.

Pozornost veřejnosti Tereza připoutala v roce 2018, kdy byla zadržená v Pákistánu s devíti kilogramy heroinu a u soudu dostala trest téměř devět let vězení. Češka se proti rozsudku odvolala a minulý rok v listopadu byla nakonec propuštěna.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Během pobytu ve věznici se stala celebritou a po propuštění se vrátil domů. Založila si Instagram a má již téměř 25 tisíc folowerů. Na svém účtu částečně poodkrývá svůj příběh.

„Přemýšlela jsem a přemýšlela a konečně se rozhodla. Knížka bude,“ uvedla Hlůšková s tím, že se na knihu hodně lidí ptá. Češka má hodně různých historek a příběhů, takže je připravená o tom psát.

Hlůšková uvedla, že v knížce chce popsat situace z vězení, soudů a o lidech, kteří ji pomohli. Kniha by dokonce mohla být hotová už do Vánoc.

Tereza přidala fotku vězeňského autobusu a k ní dodala, že to byl autobus, kterým jelo do vězeni ze soudu. Měl rozbitá okna, roztrhané sedačky kolem byl smrad. Nakonec to ale prý nebylo tak hrozné a dokonce si mohla zapálit. Občas policisté jí prý dávali telefon, aby si zavolala domů.

Tereza Hlůšková/Zdroj: instagram.com

Kromě toho má prý mnoho dalších historek ze soudu či cestách zpět do vězení. Tereza dodala, že vše brala s rezervou, protože brečení by nic nevyřešilo.

PSALI JSME: JE PRÝ DEVÍTINÁSOBNÝM OTCEM: NEJBOHATŠÍ ČLOVĚK SVĚTA ELON MUSK VYSVĚTLIL, PROČ MÁ MNOHO DĚTÍ

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BINIAS DVA ROKY PO SVATBĚ S O 24 LET MLADŠÍM PARTNEREM SE PŘIPRAVUJÍ NA DALŠÍ KROK: CO CHTĚJÍ UDĚLAT

Share