Babiš se vydal do Kanady se svým synem Frederikem: jaký je důvod návštěvy a co premiéra za oceánem překvapilo

Bývalý premiér Andrej Babiš se vydal do Kanady se svým synem Frederikem. Ten si tam totiž vybírá univerzitu, kde bude studovat. Politik zveřejnil fotky z cesty a podělil se o podrobnosti „výletu“. Byli již na University of Toronto, kde studuje kolem 70 tisíc studentů a mají obrovské bazény. Lídru opozici se vybavení tamních škol líbí a říká, že to je důvod, proč tam pak vyrůstají úspěšní sportovci. Informuje o tom web extra.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Andrej Babiš se svým synem nyní vybírají univerzitu, ve které Frederik bude trávit svá školní léta. Kromě univerzity v Torontu navštívili také univerzitu St. Andrews ve Skotsku.

„Právě jsem s Fredem v Kanadě. Jsem na něj hrdý, přijali ho na několik skvělých univerzit, a tak je chce ještě vidět, než se rozhodne,“ uvedl na sociálních sítích lídr hnutí ANO s tím, že ho zaujala univerzita v Torontu. Je tam obrovský počet studentů a mají skvělé vybavení, zejména pro plavce.

Politik mimo jiné přidal také video z Niagarských vodopádů. Během cesty rovněž poprvé využil služby Uber.

V době, kdy syn Babiše vybírá vhodnou univerzitu, jeho otec se rozhoduje, jestli bude kandidovat na prezidenta České republiky. Sázkaři mu dávají velkou šanci na vítězství, pokud se rozhodne o Hrad bojovat. Velkým konkurentem je ale generál Petr Pavel. Expremiér již říkal, že se ale rozhodne až na poslední chvíli.

PSALI JSME: LUCIE KŘÍŽKOVÁ V ROZPACÍCH: DOSTALA SMUTNOU ZPRÁVU O PRODLOUŽENÍ TRESTU PRO SVÉHO MANŽELA DAVIDA KŘÍŽKA

PŘIPOMÍNÁME: „PŘÁLA JSEM SI JI CELEJ ŽIVOT“: MONIKA BAGÁROVÁ PROMLUVILA O SVÉ LÁSCE

Share