Předchozí majitelé se o štěně vůbec nestarali, bylo moc vyhublé a zanedbávané: Úžasná proměna štěněte, ke kterému projevili péči a lásku

Skutečná péče dělá zázraky! Někdy hlasitá slova prostě nestačí. Ale pokud existuje podpora, respekt a touha pomoct, pak se stanou skutečné zázraky.

Jesse De Freitas má velmi ráda zvířata. Často se o ně stará, dává pro ně péči a lásku. Rovněž se stará o ty, kteří utrpěli zranění. Ačkoli dívka nemá žádné lékařské vzdělání.

Štěně/Zdroj: aikaramba.ru

Nyní je čas se setkat s Terrym. Majitelé se o štěně vůbec nestarali. Výsledkem bylo, že se u dítěte vyvinul svrab. A je mu jen tři měsíce. Dítě bylo těžce vyhublé a zanedbávané.

Štěně/Zdroj: aikaramba.ru

Nebyla na něm prakticky žádná srst. V tu chvíli měla Jesse práci a několik mazlíčků, ale to ji nezastavilo. Dívka si dokázala najít čas na nového mazlíčka. Dokonale chápala, že bez ní štěně prostě zemře.

Dívka se odvážila vzít Terry domů. Tam mu poskytovala 24hodinovou péči a dobré jídlo. O měsíc později nezůstala po nemoci dítěte ani stopa. A po dalších dvou byl úplně zarostlý.

Štěně/Zdroj: aikaramba.ru

Nyní Jesse hledá novou matku pro svého mazlíčka. Bohužel nemůže nechat štěně u sebe navždy.

PSALI JSME: ŠTĚNĚ SNĚDLO ŠPATNOU KOŘIST A ZMĚNILO SE K NEPOZNÁNÍ: VIDEO O PEJSKOVI SE STALO VIRÁLNÍM A ZÍSKALO TÉMĚŘ 40 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: O SLEPÉ A HLUCHÉ ŠTĚNĚ SE NIKDO NESTARAL A ČEKAL HO NEZÁVIDĚNÍHODNÝ OSUD: ALE SITUACE SE ALE ZMĚNILA, KDYŽ PES BYL NABÍDNUT ŽENĚ, KTERÁ MU DALA ŠANCI NA ŠŤASTNÝ ŽIVOT

Share