„Před setkáním s ní byl život prázdný“: George Clooney si myslel, že se nikdy neožení

George Clooney, v minulosti zarytý hollywoodský starý mládenec a nyní milující manžel a starostlivý otec, poskytl magazínu GQ exkluzivní rozhovor, ve kterém otevřeně promluvil o své ženě a dětech. Co dalo jeho životu smysl a čeho se legendární herec bojí?

George Clooney promluvil o své ženě a dětech

George a Amal Clooneyovi / Zdroj: ofigenno.com

Držitel Oscara přiznal, že založení rodiny dlouho neplánoval. Ale jednoho dne se setkal s tou jedinou a ona mu obrátila celý život vzhůru nohama. Jde o 42leté Amal, kterou si herec vzal v roce 2014. A již v červnu 2017 se jim narodila dvojčata – Alexander a Ella.

„Opravdu jsem si myslel, že se nikdy nezasnoubím a nebudu mít děti. Naivně jsem si myslel, že je se mnou všechno v pořádku: mám práci, přátele, plný život. Ukázalo se však, že byl prázdný. Když jsem potkal Amal, můj život konečně naplnil smysl,“ vzpomíná George Clooney.

George Clooney / Zdroj: ofigenno.com

Kdo by si pomyslel, že přesvědčený childfree a svůdce žen konečně najde své štěstí: „Nikdy jsem si nepředstavoval, že jednoho dne pro mě bude něčí život cennější než můj vlastní. A pak se v naší rodině objevili další dva malí lidé, o které se musíme starat a samozřejmě je krmit.“

Největší strach je už je neuvidět

George a Amal Clooneyovi / Zdroj: ofigenno.com

Herec promluvil i o tom, co si myslel, když měl před dvěma lety hroznou nehodu: „V té době byl mým dětem asi rok. Jediné, co mě znepokojovalo, bylo, že je už možná nikdy neuvidím.“

V podmínkách karantény musel hollywoodský krasavec zvládnout nové povinnosti pro sebe – domácí. Podle Clooneyho strávila jeho rodina téměř celý rok 2020 v izolaci a jen zřídka vycházela z domu.

George a Amal Clooneyovi / Zdroj: ofigenno.com

„Všemožně jsem pomáhal s domácími pracemi: každý den jsem uklízel, pral, umýval nádobí. Myslím, že jsem se cítil úplně stejně jako moje matka v roce 1964,“ žertuje herec.

George tvrdí, že v karanténě si vyzkoušel novou roli – kadeřníka. „Ano, stříhám si vlasy sám. Navíc stříhám i své děti. A pak taky uklízím po tom,“ říká Clooney.

George a Amal Clooneyovi / Zdroj: ofigenno.com

27. září tohoto roku oslavili George a Amal Clooneyovi šesté výročí svatby – k čemuž jim blahopřejeme!

PSALI JSME: JAK OSUD PŘIVEDL RICHARDA GEREA K LÁSCE JEHO ŽIVOTA

PŘIPOMÍNÁME: JE TAK KRÁSNÁ:MANŽELKA ADRIANA CELENTANA CLAUDIA V MLÁDÍ BYLA ÚŽASNÁ

Share