Před 12 lety se 47letá hospodyňka se stala hvězdou: Jak nyní žije a vypadá

Před 12 lety hospodyňka přišla na pódium televizního programu „Británie hledá talenty“ a řekla, že má již 47 let. Publikum překvapilo její staromódní oblečení a porota se zmateně dívala na ženu. Ale zpěv ženy od prvních vteřin umlčelo celé publikum. Ohromení diváci vyskočili ze svých sedadel a vzdali ohromující zpěvačce potlesk.

Susan Boyle/Zdroj: fishki.net

Poté, co 48letá Susan Boyle se poprvé objevila v televizním pořadu, se stala jednou z největších senzací roku. Je to postižená žena od dětství, která kvůli porodním traumatům měla potíže se studiem a přátelstvím s vrstevníky. Před vystoupením v televizi Susan řekla, že začala zpívat, když jí bylo 12 let. A tak se rozhodla vyzkoušet své sily v show …

Susan Boyle/Zdroj: fishki.net

O týden později získala videa se zpěvem více než 100 milionů zhlédnutí. „Nikdy jsem se na internetu neviděla, opravdu nevím, co to je. Jsem ale ráda, že jsem se díky němu stala tak slavnou,“ řekla Susan Boyle před deseti lety…

Susan Boyle/Zdroj: fishki.net

V roce 2012 byla Susan Boyle diagnostikován Aspergerův syndrom, neurobiologická porucha, která vede k problémům ve vztazích, jako je autismus.

Susan Boyle/Zdroj: fishki.net

Zároveň se jejich řeč a inteligence často rozvíjejí nadprůměrně a v oblasti svých zájmů vykazují schopnosti blízké schopnostem geniálním. Tito lidé jsou náchylní k úzkosti a depresi a ostatní je vnímají jako jednoduše roztržité, trapné a podivné.

Susan Boyle/Zdroj: fishki.net

Susan Boyle dodnes žije v domě se čtyřmi ložnicemi, kde kdysi bydlela se svými rodiči, protože jej v roce 2010 koupila za peníze, které dostala díky svému zpěvu. Už se objevila v filmu „Vánoční svíčka“, kde hrála roli Eleanor.

Susan Boyle/Zdroj: fishki.net

Do roku 2021 Boyle prodala 19 milionů svých záznamů a její čisté jmění se odhaduje na 22 milionů liber. Zpěvačka je známá svou účastí na různých charitativních akcích. Boyle se tedy účastnila britských charitativních akci.

Susan Boyle/Zdroj: fishki.net

A před vystoupením na Mezinárodním hudebním festivalu „Bílé noci Petrohradu“ v červnu 2013 navštívila zpěvačka Dětskou nemocnici a darovala jí nový anesteziologický přístroj.

„Jsem tím, kým jsem se narodila,“ podepíše jeden ze svých příspěvků na Instagramu Susan Boyle.

ČTĚTE TAKÉ: VE SVÝCH 19 LETECH VÁŽIL VÍCE JAK 150 KILOGRAMU: JAK DNES VYPADÁ MUŽ, KTERÝ PŘED 13 LETY ZÍSKAL PRVNÍ MÍSTO NA SHOW PRO LIDI S NADVÁHOU

PSALI JSME: ŽENA JEN CHTĚLA OBARVIT ŠEDÉ KOŘENY VLASŮ, ALE STYLISTA JÍ UDĚLAL NOVÝ ÚČES: JAK NYNÍ VYPADÁ

Share