Před 103 lety nechal stavitel v podlaze mlýna poznámku, dopis byl nalezen jenom teď: co bylo v dopise

V roce 1917 nechal stavitel poznámku v podlaze mlýna dopis. Starověký dopis byl nalezen až o 103 let později při restaurování budovy.

Budova/Zdroj: kindhearts.com.ua

Toto je slavná budova starobylého mlýna Roslyn Grist Mill, který se nachází nedaleko New Yorku. Budova pochází z poloviny 18. století a je nyní jedním z mála dochovaných holandských domů. Proto zde probíhá proces obnovy.

Během poslední obnovy pracovníci zvedli podlahu a zjistili, že byla tam láhev mléka, uvnitř které zazvonilo několik mincí a bylo vidět dva potrhané kousky papíru.

Pracovníci/Zdroj: kindhearts.com.ua

Bylo zjištěno, že časová schránka byla před 103 lety ponechána během předchozí obnovy majitelem místní dílny Stephenem Speedlingem. Na druhém kousku papíru byl další dopis, již v italštině.

Časová schránka/Zdroj: kindhearts.com.ua

Tohle nechal architekt Romolo Caparelli. Byl nesmírně hrdý na své rozhodnutí navrhnout novou betonovou střechu, aby si jeho potomci pamatovali jeho příspěvek.

Všimněte si mého malého mistrovského díla. Romolo Capparelli vynalezl tuto betonovou střechu! Řekl italský vzkaz.

Krátký přehled historie budovy:

Po restaurování se všechny nalezené předměty stanou součástí expozice místního muzea.

PSALI JSME: 106LETÁ ŽENA SDÍLELA TAJEMSTVÍ SVÉ DLOUHOVĚKOSTI. UKÁZALO SE, ŽE VŠE, CO POTŘEBOVALA, BYLO MLÉKO A SMETANA, MÁSLO A SKLENICE V NOCI

PŘIPOMÍNÁME: VYBRÁNY VÁMI PRSTÝNEK ODHALILI TAJEMSTVÍ VAŠÍ OSOBNOSTI

Share