“Pravidelně odcházím do sportovního centra, kde skoro denně trenuji”: Co dokáže Yvetta Blanarovičová udělat se svým tělem

Známá herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová na konci záři letošního roku oslaví své 58 narozeniny, ale na svůj věk rozhodně nevypadá. Yvetta i v dnešní době každý den cvičí, díky čemuž její tělo je dost pružné.

Yvetta Blanarovičová/Zdroj: instagram.com

Do 60 let Yvette zůstalo méně než 3 roky, ale nikdo by tak neřekl. Díky sportu je stále velmi krásná. Portálu Blesk zpěvačka prozradila, že nestárne jen kvůli tomu, že od svého mladí pravidelně sportuje.

Yvetta Blanarovičová/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, před lety moc často plavala ale v dnešní době pravidelně cvičí jógu, což se jí moc líbí. “Pravidelně odcházím FO sportovního centra, kde skoro denně trénuji,” řekla zmíněnému portálu herečka.

Na svých sociálních sítích Yvetta sdílela video, které překvapilo všechny fanoušky. Na němž dokázala udělat provaz a celým tlupem se položit na podlahu. Tohle od téměř 60leté Yvetty fanoušci neočekávali.

PSALI JSME: MONIKA ABSOLONOVÁ SE POPRVÉ PO ROZCHODU OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI: JAK SE ZMĚNILA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA A KDY JÍ SUNDAJÍ SÁDRU

PŘIPOMINAME: “MAKÁME PO POVODNI JAKO O ŽIVOT“: ZPĚVAČKA LEONA MACHÁLKOVÁ MÍSTO DOVOLENÉ LIKVIDUJE NÁSLEDKY POVODNĚ

Share