Přátelí se s Britney Spears a propaguje Valentino: Jak žije Stepan, nejoblíbenější kocour tohoto týdne

Na obyčejného ukrajinského kocoura Stepana se náhle zřítila světová sláva poté, co si ho všimla světoznámá popová diva Britney Spears. Po získání drahocenné svobody od opatrovnictví si zpěvačka užívá života a prozkoumává prostor sociálních médií. Tak se seznámila se stránkou kníratého blogera.

Kocour Stefan / Zdroj: ofigenno.com

Když uviděla Stepanuv unavený pohled na život, který si seděl u stolu, hvězda okamžitě pochopila, že mezi nimi existuje mnoho společného. „Pokud se budu občas ztracena, vězte, že s největší pravděpodobností, já tratím čas s tím kocourem,“ napsala Britney pod fotku kocoura na Instagramu.

Kocour Stefan / Zdroj: ofigenno.com

Jen pár dní po zveřejnění na stránce umělkyně Stepana čekala první spolupráce se světovou značkou. Luxusní značka oblečení a doplňků Valentino si tak u ohlášeného blogera objednala reklamu na svou novou kabelku Rockstud.

Těžko uvěřit, ale ve skutečnosti je Stepan už dávno v důchodu, je mu 13 let. Ještě jako kotě ho vyzvedla na ulici hodna dívka jménem Anna. Od té doby jsou nerozluční a společně dobývají Internet. Na blog Stenapa a jeho majitelky se již přihlásilo přes 800 tisíc uživatelů Instagramu a další milion v TikToku. A toto číslo nepřestává růst!

Sama Anna přiznává, že jejích se Stepanem není lehká. Ukázalo se, že mezi fanoušky kocoura je mnoho těch, kteří porušují osobní hranice. Ne jednou se fanoušci obrátili na dívku s žádostí o selfie s domácím mazlíčkem, aby zjistili, jak vypadá. A někteří se dokonce snažili vypátrat adresu načechrané hvězdy podle výhledu z okna. Kvůli vlastní bezpečnosti musela paní a její miláček dokonce zavěsit okna speciálními roletami.

Nicméně, obtíže nezastaví hrdinu našeho dnešního článku. Navíc doufá, že jednou se objeví na stránce britské královny.

PSALI JSME: „ZAMĚSTNANEC MĚSÍCE“: KOCOUR NAŠEL „UŽITEČNÉ“ POVOLÁNÍ A STAL SE HVĚZDOU SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KOCOUREK, KTERÝ SKLÁDÁ HRAČKY DO KUFRU PANÍ, DOJAL SPOUSTU LIDÍ NA INTERNETU

Share