Pracovníci metra nemohli uvěřit vlastním očím: V tunelu sedělo poloslepé koťátko

V newyorském metru je běžné uvidět krysy. Málokdo se překvapí tím. A to nastává nejen ve USA, ale také v mnoha velkých městech v jiných zemích.

Big El/Zdroj: pandda.me

Nedávno se stal zcela jiná událost. Pracovníci našli pod zemí na kolejích koťátko! To bylo velkým překvapením jak pro strojvedoucí, tak pro ostatní zaměstnance metra.

Navzdory všemu byli pracovníci velmi pozorní, a proto včas uviděli černobílé koťátko, které jako sirotek sedělo v tunelu. Byli překvapeni a okamžitě varovali strojvedoucí všech vlaků. Provoz metra byl zastaven. Když se podařilo chytit Big El, všichni si klidně povzdechli. Hrdina metra byl vynesen na povrch živý a bez zranění a škrábanců. Provoz metra byl obnoven.

Big El/Zdroj: pandda.me

Dobrovolníci, kteří podíleli na záchraně zvířátka, zjistili, že toto zvíře má jen jedno oko. Druhé chybělo. S největší pravděpodobností se to stalo v důsledku zranění. Bylo velmi překvapivé, že Big El, který viděl jen jedním okem, se tak dobře orientoval v podzemí, že nespadl do kolejí rychle jedoucích vozů metra.

Velmi vyděšené zvíře byla převezeno do organizace Bronx Tail Cat Rescue. Tam zjistili, že kocour naléhavě potřebuje zlepšit své zdraví. Dobrovolníkům se povedlo nasbírat peníze pro záchranu kocoura. Teprve potom pro něj mohly být vytvořeny co nejlepší podmínky.

Big El/Zdroj: pandda.me

Potřeboval také další ošetření. O kotě se nyní starají zaměstnanci organizace. Zanedlouho mu budou poskytnuté všechny potřebné procedury. A dobrovolníky jsou si jisti, že mu najdou vynikajícího majitele.

PSALI JSME: KOŤÁTKO SIROTEK V PÉČI DOMÁCÍHO MAZLÍČKA ZÍSKÁVÁ ZNALOSTÍ, UČÍ SE MAZLIT A ŽÍT S LIDMI

ČTĚTE TAKÉ: BABIČKA NAŠLA SLEPÉ KOTĚ A VZALA SI HO DOMŮ: UKÁZALO SE VŠAK, ŽE TO JE VE SKUTEČNOSTI JINÉ ZVÍŘE A LESNÍK POTVRDIL, ŽE TO NENÍ KOŤÁTKO

Share