Pracovnice restaurace rychlého občerstvení překvapila lide: Na záběrech rukama vytahuje kusy černého sedimentu ze friťáku

Pracovnice neznámé restaurace rychlého občerstvení s nickem fryer.friend ukázala, jak čistí friťák. Na virálním videu, které zaznamenalo více než šest milionů zhlédnutí, blogerku právě mění špinavý olej.

Špinavý friťák / Zdroj: YouTube

Nejprve autorka videa zjistila stupeň svěžesti oleje a barvu zkontrolovala pomocí kovového nástroje. Poté, co dívka viděla tmavě hnědý odstín, vypustila špinavý olej a začala čistit vnitřní stěny přístroje.

„Po odklizení všech odpadků je potřeba ten plak utřít,“ komentovala blogerka.

@fryer.friend

#fastfoodworkers #fastfoodlife

♬ original sound – Alex

V dalším videu zaměstnankyně restaurace ukázala, jak kovovou stěrkou seškrabuje silnou vrstvu černého sedimentu z vnitřních stěn friťáku a poté hadrem vytahuje hrsti špinavých zbytků ze dna přístroje.

I přes znechucení mnoha diváků po zhlédnutí videa se část pracovníků restauraci přišli své dojmy z videa. Komentátoři vysvětlili nespokojeným uživatelům platformy, že vrstva špíny, která je zobrazena ve videu, je chybou manažera, nikoliv běžnou praxí restaurací.

„Pracuji v kavárně a čistím fritézu každý den v pět hodin ráno. Nikdy není tak špinavá.“

https://www.tiktok.com/@fryer.friend/video/7037903485207088430?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id7037404327997277697

PSALI JSME: POZNÁMKY V MÍSTNOSTI ZASKOČILY BLOGERKU: MAJITELKA DOMU UČÍ NÁJEMNÍKY SPRÁVNĚ PÍT A UKLÁDAT JÍDLO

PŘIPOMÍNÁME: ČESKÁ PATERČATA SE PŘIPRAVUJÍ NA VÁNOCE: JEJICH RODIČE POŽÁDALI O POMOC A ŘEKLI, CO DĚTI POTŘEBUJÍ

Share