«Poznali jsme se ve Slovanském domě. Byla mladá, hezká, příjemná, okouzlující, takže byla zajímavá»: Jiří Paroubek se podělil o to, jak se seznámili s exmanželkou Zuzanou

První manželka Jiřího Paroubka Zuzana Paroubková se až do října 2017 cítila dobře. Od října už ale byla nucena chodit s pomocí hole až do loňského ledna.

Pak byla nucena na operaci kyčle a nyní se podle jejího bývalého manžela se cítí tak dobře, jak je to možno v jejím věku.

Zuzana Paroubková / Zdroj: extra.cz

Pro zivotvcesku.cz bývalý premiér prozradil, jak se seznámil se Zuzanou, s níž žil celých 28 let. A přestože se rozvedli už v roce 2007, Jiří stále navštěvuje Zuzanu a pomáhá jí. První setkání s ní si ale pamatuje dodnes.

Jiří Paroubek a jeho bývala manželka Zuzana / Zdroj: profimedia.cz

Jiří a Zuzana se seznámili ve vinárně, které se říkalo Svíčkárna. Do podniků se mohlo vejít přibližně  dvě stě, dvěstě padesát lidí a všichni seděli při svíčkách. Na konci 70.let to bylo v Praze největší místo pro seznámení lidí.

Zuzana Paroubková / Zdroj: sip.denik.cz

„Se Zuzanou jsme se poznali ve vinárně ve Slovanském domě, která se jmenovala Svíčkárna, protože se sedělo u svíček. Byla mladá, hezká, příjemná, okouzlující, takže byla zajímavá,“ – pro zivotvcesku.cz prozradil Jiří Paroubek

Paroubková byla velmi krásná, mladá a zajímavá a Jiřímu okamžitě padla do oka. Později se jim narodil syn Jiří. I po rozvodu jim zůstal dobrý vztah.

Rodina Paroubkovích / Zdroj: lidovky.cz

PSALI JSME: JAN HAMÁČEK ŘEKL, ŽE BY SE DĚTI MOHLY VRÁTIT DO ŠKOL, KDYBY SE TESTOVALO DVAKRÁT TÝDNĚ: STARŠÍ ŽÁCI BY SE MOHLI TESTOVAT SAMI

PŘIPOMÍNÁME: “POUŽITÍ ROUŠEK SE OMEZÍ”: ROMAN PRYMULA PROMLUVIL, KDY OBYVATELE ČESKÉ REPUBLIKY ODLOŽÍ ROUŠKY

Share