„Potěšilo mě to nesmírně“: Marek Eben promluvil o svém úspěchu, který nečekal

Moderátor a herec Marek Eben často rozhovory neposkytuje, ale nedávno promluvil pro magazín Sedmička o jednom svém úspěchu. Šlo o jeho autorskou věc. Navíc byl rád, že se to líbilo i mnoha dalším lidem. Píše o tom server Sedmička.týden.cz.

Marek Eben / Zdroj: youtube.com

Lidé vědí, že Marek Eben je moderátorem show StarDance. Také mnozí vědí, že je hudebníkem, zpěvákem a hercem. Ale kromě toho namlouvá audioknihy.

V této oblasti se také stal úspěšným. Jeho audiokniha Myšlenky za volantem se stala nejprodávanější audioknihou za loňský rok. Je jejím autorem a také ji namluvil.

Marek Eben / Zdroj: youtube.com

Marek Eben přiznal, že nevěděl, že se jeho audiokniha stala nejoblíbenější, přečetl si to už v médiích. Byl příjemně překvapen. Nečekal, že se tak stane, ale teď je určitě rád, že lidé jeho dílo ocenili.

„Potěšilo mě to nesmírně. Je to autorská věc, a navíc jsem si to i sám načetl, takže k tomu mám hodně osobní vztah,“ řekl pro Sedmičku Marek Eben.

Marek Eben / Zdroj: tv.blesk.cz

Proto je rád, že se to ještě někomu líbilo. Vysvětlil, že často není spokojený s tím, co dělá, takže má radost, pokud se to líbí i někomu jinému.

PSALI JSME: TEREZA H. ZATÍM ZŮSTÁVÁ V PÁKISTÁNU: JEJÍ VYCESTOVÁNÍ ZE ZEMĚ ZASTAVIL SOUD

PŘIPOMÍNÁME: „MOŽNÁ BYCH SI TO RÁDA PROŽILA JEŠTĚ JEDNOU“: DAGMAR PATRASOVÁ PROMLUVILA O DĚTECH A VZPOMNĚLA SI, JAK SI KDYSI UŽÍVALA MATEŘSTVÍ

Share