Poslední rozloučení s Vítězslavem Vávrou: Kdo se z členů rodiny známého zpěváka nepřišel s ním naposledy rozloučit

Známý zpěvák Vítězslav Vávra odešel na pravdu boží 1. července, když mu bylo pouhých 68 let. Včera se známým zpěvákem proběhlo poslední rozloučení v malé obřadné siní v krematoriu na Strašnicích, kam ale nepřišli nejbližší členové jeho rodiny.

Vítězslav Vávra/Zdroj: youtube.com

Na pohřeb Vití Vávry podle portálu Blesk nepřišli jeho synové Adam a Filip, se kterými zpěvák se pohádal před lety. Se starším Adamem měl hádku kvůli mamince, a s mladším se rozhádal kvůli politice.

Na poslední rozloučení se zpěvákem přišli i jeho kolegové. Na pohřbu byl i Karel Šíp, který se moc bál za své zdraví, kvůli čemuž během celého pohřbu měl nasazený respirátor.

Vítězslav Vávra/Zdroj: youtube.com

Na smutečním obřadu byla i první manželka zpěváka Ilona, a také jeho dcera Viktorka s její maminkou Světlanou. Filip měl svého tatínka rád, a dokonce na svém Facebooku napsal o jeho smrti.

Starší syn Adam Pavlík ale se svým otcem nechtěl nikdy komunikovat, protože Vítězslav před lety opustil jeho maminku, se kterou po rozloučení mluvil jen tehdy, kdy potřeboval peníze.

Adam Pavlík a Věra Špinarová/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: V NOCI SE DO ZAHRADY DOMU MARTINY PÁRTLOVÉ VLOUPAL ZLODĚJ: ZPĚVAČKA PROZRADILA I NĚKTERÉ DETAILY TOHO, CO SE STALO

PŘIPOMINAME: “VZPOMÍNKY NA ŠLAPANICKÁ LÉTA LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÉ“: JAK MÍSTNÍ ZE ŠLAPANIC CHTĚJÍ POKLONIT SE HEREČČINĚ PAMÁTCE

Share