Poslední rozloučení s Ninou Divíškovou: O čem promluvil manžel známé herečky Jan Kačer

Známá herečka Nina Divíšková podlehla před několika dny Alzheimerové nemoci, se kterou bojovala poslední léta svého života. Její pohřeb proběhl dnes 26. června, na kterém byli všichni blízké a kolegy známé herečky.

Nina Divíšková/Zdroj: youtube.com

Smrt Niny byla nejtěžší pro jejího manžela Jana Kačera, který byl s ní spolu skoro 70 let. Podle portálu Blesk, Jan ve dnešní době prožívá nejnáročnější období svého života.

Jan svou manželku hodně miloval, a spolu zažili jak těžké tak i moc radostné časy. Jan a Nina spolu bydleli, pracovali, a vždy si rozuměli. Kačer dokonce před rakvi prozradil, že jednou byl i na vojně.

Jan Kačer/Zdroj: youtube.com

Během níž ho vždy podporovala jeho manželka, a říkala, že všechno zvládne. Jednou Kačer Nině zavolal, a řekl, že už všechno nevydrží, na což herečka odpověděla: “Víš, já totiž rodím, Jeníku, tam se nezdržuj.”

Jan také promluvil i o posledním přání své manželky. Nina moc chtěla, aby na pohřbu zazpívala její dcera Adéla, což se i v kostelu stalo. Když Adela zpívala píseň Ave Maria, většina hostů nemohla udržet slzy.

Nina Divíšková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „ODEŠLA ČISTÁ A SLADKÁ, NAŠE MILOVANÁ MÁMA“: DCERA NINY DIVÍŠKOVÉ POSLALA DOJEMNÝ VZKAZ PO ODCHODU MAMINKY

PŘIPOMINAME: „CHTĚLA TO MÍT RYCHLE ZA SEBOU“: JAK NA ZTRÁTU NINY DIVÍŠKOVÉ REAGOVAL JEJÍ MANŽEL JAN KAČER

Share