Muž chtěl exmanželku ponížit tím, že zaplatil alimenty mincemi ale neuspěl: Jak vše dopadlo

Obyvatel amerického státu Virginie ohromil obyvatele města, když v den výplaty posledního výživného přivezl a vysypal na trávník své bývalé manželky 850 dolarů centovými mincí, píše britský bulvární list The Mirror.

Žena / Zdroj: goodhouse.ru

Jeho dcera Avery, která před několika dny oslavila 18 let, se stala očitým svědkem incidentu. Pohled na hromadu minci na dvoře jejího domu dívku šokoval – stejně jako její matka, která nechápala, co se děje, dokud její bývalý manžel nezakřičel: „Tady, vezmi si tohle, toto jsou poslední peníze na pomoc dítěte.“ Po vysypání mincí si muž sedl za volant a odjel pryč.

Podle Avery nic takového od otce nečekala a nyní se velmi bojí a snaží se zjistit, proč to udělal. Spolu s dcerou žena sbírá všechny mince a předala je charitativní organizace Safe Harbor, která poskytuje útočiště ženám, přežili domácí násilí.

Ale to byl jen začátek příběhu. Zpráva o jejich dobrém činu se rychle rozšířila po městě a k matce a dceři se přidali další obyvatelé, kteří byli připraveni pomoci organizaci. Tak rodinný přítel předal Safe Harbor částku rovnající se té, kterou jim „vyplatil“ otec Avery.

Dosavadním společným úsilím se dobrodincům podařilo získat přes 5000 dolarů. V titulku k převodu peněz, lidé psali, že to dělají na podporu Avery a její matky.

Mince / Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: SVOU NETEŘ NEVZALI K MOŘI, PROTOŽE S SEBOU VZALI PSA

PŘIPOMÍNÁME: U KOČKY MIZELY A OBJEVOVALY SE KOŤATA. MAJITEL NASTAVIL KAMERY: CO UVIDĚL

Share