“Pořad se nemůžu najít”: Jak Jaromír Jágr odpověděl na drsnou kritiku Pavla Novotného

Před několika týdny se na internetu objevila informace, že známý hokejista Jaromír Jágr odmítl nabídku premiéra České republiky Andreje Babiše. Jágr se nezapojil do kampaně, která podporuje očkováni proti koronaviru, za což byl kritizovaný známým politikem Pavlem Nivotným.

Jaromír Jágr/Zdroj: instagram.com

Na svém Twitteru Pavel napsal, že Jágr pro něj byl morálním vzorem, ale to, že nepodporuje očkování proti koronaviru je velmi blbé. Novotný také navštívil CNN Prima News spolu s poslankyni Trikolóry Terezou Hýťhovou, která řekla, že očkováni musí být dobrovolné.

Známý politik na to odpověděl, že nechápe, proč Hýťhová podporuje Jágra a říká, že se lidi nemusí očkovat. “Jarda, který není nejostřejší tužka v penále, by měl raději mlčet,” řekl Pavel.

Pavel Novotný/Zdroj: youtube.com

Jaromíra Jágra ale slova Pavla Novotného žádným způsobem neurazila. Na něj zareagoval na svém Instagramu pomoci Instastories, ve kterých sdílel fotografii penále, ve které je velké množství pastelek a tužek. “Už na to asi hodinu koukám a pořad se nemůžu najít,” sdílel Jágr.

Penále Jaromíra Jágra/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: TOMÁŠ HORNA PO ROZCHODU S MONIKOU ABSOLONOVOU PROMLUVIL O SVÉ HOKEJOVÉ KARIÉŘE: JAK HOKEJISTA DOSTAL OD JAROMÍRA JÁGRA STARŠÍHO MILION KORUN

PŘIPOMINAME: VYPADÁ JAKO ATLAS: JAROMÍR JÁGR ZVEŘEJNIL NA INSTAGRAMU NĚKOLIK FOTO SE SVOU PŘÍTELKYNÍ Z DOVOLENÉ

Share