„Pořád mi všichni volají“: Veronika Žilková promluvila o vztahu své dcery Agáty Hanychové s Jaromírem Soukupem

Agáta Hanychová nyní tvoří pár s mediální magnátem Jaromírem Soukupem a oba to již potvrdili. Nyní o vztahu promluvila i matka modelky herečka Veronika Žilková. Píše o tom web tn.nova.cz.

Podnikatel Jaromír Soukup po Agátě Hanychové přiznal, že s ní tvoří pár. Modelka ale odmítá nějak podrobně vztah komentovat.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Soukup říká, že tato zpráva byla pro mnoho lidí překvapením a volalo mu hodně lidí až se to dozvěděli. Je rád, že se o to veřejnost zajímá, protože to znamená, že nejsou pro ostatní lhostejní.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Veronika Žilková také musela reagovat na velký počet telefonátů. „Pořád mi všichni volají. Asi si myslí, že budu jako matka komentovat vztah dvou dospělých lidí,“ uvedla herečka na sociálních sítích s tím, že se dcera a její nový partner mnohem více pohybují v médiích než ona.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Umělkyně dokonce kvůli telefonátům musela přerušit online cvičení na instagramu. Nový vztah Hanychové tak pěkně otrávil den její mamince.

Více o tom ale Žilková mluvit nechce.

PSALI JSME: DAVID RATH BY SE MĚL VRÁTIT DO VĚZENÍ: SOUD MU PRODLOUŽIL TREST

PŘIPOMÍNÁME: „TEN ‚PROHOZ‘, KTERÝ SE MI STAL, MĚ MOC POUČIL“: HEREC PAVEL SOUKUP PROZRADIL, JAK SE CÍTÍ A JAK JE NA TOM ZDRAVOTNĚ PO TĚŽKÉ NEMOCI

Share