Policisté opravili dům staršího páru, který byl podvodníky oklamán

Policie se dozvěděla o rodině Patových poté, co starší pár podal trestní oznámení. Podle manželů oni se domluvili s pracovníky o opravě střechy a po dokončení prací jim zaplatili 33 tisíc dolarů.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nemohli okamžitě zkontrolovat střechu – nedokázal to ani slepý stařík, ani starší žena. A již slouho po opravě zjistili, že se stali oběťmi podvodu. Ukázalo se, že nedošlo k opravě – tým pracovníků jen jednoduše pokryl poškozené části střechy střešním papírem, vzal peníze a zmizel.

Pracovníky/Zdroj: goodhouse.ru

Policie reagovala na oznámení rodiny a rozhodla dokončit to, co začal tým pracovníků. Policisté si převlékli a poté, spolu s několika sousedy páru, se pustili do práce. Jeden z Patových sousedů, profesionální pokrývač, se dobrovolně přihlásil k úpravě projektu.

Rodina Patových a pracovníky/Zdroj: goodhouse.ru

Když se místní obchod s stavebním materiálem dozvěděl, že policisté provádějí opravy domu staršího páru, daroval rodině materiály, nástroje a veškeré potřebné příslušenství. Policie pracovala ve svém volném čase, aby pomoct manželům, kteří kvůli podvodníkům přišli o všechny úspory.

Pracovníky/Zdroj: goodhouse.ru

A jejich práce se samozřejmě neomezovala pouze opravou střechy. Policie okamžitě začala po zločinu pátrat a doufala, že jejich peníze rodině vrátí. Samotní manželé s tím už nepočítají.

Rodina Patových/Zdroj: goodhouse.ru

To, co se jim stalo po setkání s podvodníky, nazývají „zázrakem“ a jsou velmi vděční sousedům a policii za jejich pomoc, protože by na novou brigádu prostě neměli dostatek finančních prostředků.

ČTĚTE TAKÉ: „NEMŮŽU UVĚŘIT, ŽE JE TO MŮJ BYT“: BABIČKA SE VRÁTILA Z PRÁCE A NEPOZNALA SVŮJ VLASTNÍ DOMOV. NEBYLA TO CHYBA ŽENY, PŘIŠLA NA SPRÁVNOU ADRESU

PSALI JSME: BABIČKA NEMOHLA VYDRŽET REALITU A Z KŮŽE SI UDĚLALA ČERVENOU KNIHU: JEJÍ TETOVÁNÍ JSOU KLÍČEM K ZÁCHRANĚ ZVÍŘAT

Share