Podařilo se uvidět známou tvář: Starší pes se po 10 letech putování vrátil k majiteli

Začátkem července sdílel útulek texaského města San Antonio dojemný příběh jednoho ze svých svěřenců, labradora jménem Samson. Pes vstoupil do ústavu před měsícem, spolu s dalšími šesti zvířaty, která žila na ulici.

Pes s mužem/Zdroj: goodhouse.ru

Labrador nevypadal moc dobře a byl pokrytý špínou a škůdci. Při bližším zkoumání bylo zjištěno, že Samson má mikročip, který byl použit k nalezení majitele psa, a ukázalo se, že muž hledal domácího mazlíčka po dobu 10 let!

Pes s mužem/Zdroj: goodhouse.ru

Muž, který si přál zůstat v anonymitě, byl zprávou šokován a okamžitě jel do útulku za psem. Bál se, že po tolika letech odloučení ho mazlíček nepozná. Podle majitele jeho rodina hledala psa dlouho, i když už neexistovala naděje na jeho nalezení, nezapomněli na svého labradora.

Pes s mužem/Zdroj: goodhouse.ru

Američan měl velký strach před setkáním. Když uviděl psa ve výběhu, padl na jedno koleno a tiše řekl: „Samsone, to jsem já. Pamatuješ si mě?“ Pes k muži přistoupil, čichal mu ruku a vrtěl ocasem, čímž svým zjevem dal najevo, že na nic nezapomněl. Majitel nedokázal potlačit své emoce.

Pes s mužem/Zdroj: goodhouse.ru

Po dojemném setkání Samson zamířil domů. Pro útulek je takový příběh vzácný. V případě Samsona pomohl speciální mikročip.

Pes s mužem/Zdroj: goodhouse.ru

„Gratulujeme Samsonovi a jeho rodině a doufáme, že před nimi bude mnoho příjemných okamžiků,“ zní zpráva zveřejněná na facebookové stránce instituce.

PSALI JSME: „ODEŠEL ŠŤASTNÝ“: MUŽ PŘED ODCHODEM PSA S LEUKÉMIÍ MU UKÁZAL SVĚT Z VRCHOLU HORY

ČTĚTE TAKÉ: VIDEO, KTERÉ DOJALO LIDI: LABRADOR SÁM PŘINESL DO BAZÉNU HADICI, ABY SE OCHLADIL VE VODĚ

Share