Po vyhazovu z Ordinaci Daniela Šinkorová otevřeně promluvila o co přišla během natáčení

Čtyřiaosmdesátiletá slovenská herečka a zpěvačka žijící v České republice Daniela Šinkorová je známá se seriálu Ordinace v růžové zahradě svou roli doktorky.

Daniela Šinkorová/Zdroj: youtube.com

V době natáčení byla známou postavou tohoto seriálu, během kterého vydělávala slušné peníze na život. Televizní diváky a sledující ale neví bližší podrobnosti, jak herečka tuto dobu prožívala.

Daniela Šinkorová/Zdroj: youtube.com

Kvůli pracovnímu rozvrhu nestíhala se rozvíjet v herectví v jiných pracovních záležitostech. Třeba musela odmítat jiné nabídky na natáčení, protože na něj jednoduše neměla čas.

Daniela Šinkorová/Zdroj: youtube.com

„A hlavně o jevištní práci. Cítila jsem, že mi to čím dál více chybělo,“ oznámila herečka, která se ráda věnovala i divadelnímu herectví. O tom informuje na svých webových stránkách portál ahaonline.cz.

Daniela Šinkorová/Zdroj: youtube.com

“Přicházela jsem o příležitosti, na kterých mi záleželo,“ vyjádřila se k tomu herečka, která po kauze na večírku na konkurenční ČT v seriálu skončila.

PSALI JSME: EVA HOLUBOVÁ PŘEKVAPILA FANOUŠKY PO ODCHODU HRABĚNKY MATHILDY NOSTITZOVÉ: HEREČKA ODHALILA, CO JI POJILO S ČLENKOU ČESKÉHO ŠLECHTICKÉHO RODU

ČTĚTE TAKÉ: EVA HOLUBOVÁ PŘEKVAPILA FANOUŠKY PO ODCHODU HRABĚNKY MATHILDY NOSTITZOVÉ: HEREČKA ODHALILA, CO JI POJILO S ČLENKOU ČESKÉHO ŠLECHTICKÉHO RODU

Share