Po třiceti letech manželství mě můj manžel opustil

Cítila jste se někdy úplně ohromena, připadalo vám, jako by se váš svět zhroutil? Stalo se mi, když můj manžel jednou řekl, jako by mimochodem: „Leni, musíme na chvíli od sebe odstěhovat. Neboj se, jo? Kde jsou té parky?“

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Stále si pamatuji, jak jsem nemohla vyslovit ani slovo. Zdálo se, že jde o nějaký vtip, ale nebyl. Několik minut jsem sledovala, jak můj manžel jí večeři, naprosto lhostejný k mému stavu.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Z nějakého důvodu vzpomněla jsem si, jak mě kdysi požádal o ruku, a já jsem okamžitě souhlasila, protože jsem ho velmi milovala. Jeho námluvy byly tak krásné a jeho činy neuvěřitelně romantické. Radovan byl nejlepší a už tehdy jsem si uvědomila, že právě s touto osobou chci žít až do smrti.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Moji rodiče se mě snažili odradit, protože pro mě chtěli lepšího manžela. Matka vždy říkala, že jsem mladá, krásná, s vyšším vzděláním a Radovan byl z obyčejné rodiny. Vždy jsem bránila svého milovaného a trvala na tom, že společně dosáhneme všeho.

Žena/Zdroj: abrozzi.com

Po svatbě, Radovan získal prestižní práci. Snažila jsem se ho všemožně podporovat. Po nějaké době se nám narodil syn, o rok později druhý syn. Všechno se zdálo být v pořádku. Dosáhli jsme úspěchu.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Radovan vždy opakoval, že žije a dělá všechno kvůli rodině. Často říkal, že náš úspěch je zcela moje zásluha, prý, bez mě by on sám nedosáhl všeho, co máme. Ale po nějaké době on začal téměř veškerý volný čas trávit u počítače. To mi začalo vadit, a tak jsem se rozhodla sportovat a vylepšit svůj šatník. Myslela jsem, že jsem se trochu dala do pořádku a můj manžel by pro mě znovu vzplanul vášní.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Kamarádky naznačily, že Radovan má milenku. Jeden přítelkyně dokonce tvrdila, že ho viděla s nějakou mladou dívkou. Ale později se ukázalo, že toto je skutečně jeho milenka, která má 28 let a pracují ve stejné společnosti.
Několik měsíců po našem odloučení jsem náhodou narazila na Jitku. Je štíhlá, krásná, velkolepá brunetka modelového vzhledu. Spolu s mým manželem nebyla, po čase opustila Radovana.

Žena/Zdroj: abrozzi.com

Můj exmanžel chtěl se vrátit do rodiny. Když přišel a začal žádat o odpuštění, už jsem byla úplně jiná: hubenější, stylově oblečená, s novým účesem a líčením. Pak jsem mu zopakovala jeho vlastní slova a jednou mi řekl: „Už jsem tě dlouho nemiluju, Radovane, už ti rozumím!“

Žena/Zdroj: abrozzi.com

Uplynuly dva roky a já jsem se znovu vdala. Jsme šťastní, máme se velmi rádi. Rádi cestujeme, cvičíme a milujeme asijské jídlo. Zde je několik rad, které vám mohu dát: milujte se a vězte, že si zasloužíte to nejlepší.

ČTĚTE TAKÉ: JEMU BYLO 58 A JÍ 17. JAK SE ZMĚNIL JEJICH ŽIVOT PO 5 LETECH A ZDA MAJÍ DĚTI

PSALI JSME: “JE MI 42 LET, NIKDY JSEM NEBYL ŽENATÝ, NEMÁM DĚTI. ZKLAMAL JSEM SE POTÉ, CO ZAČAL ŽÍT S ŽENOU“

Share