Jemu bylo 58 a jí 17. Jak se změnil jejich život po 5 letech a zda mají děti

Láska kvete v každém věku. Ve skutečnosti však věkový rozdíl mezi manželem a manželkou může způsobit veřejný nesouhlas. To se stalo s mladou studentkou a univerzitním profesorem.

Vztah mezi studentkou prvního ročníku a profesorem začal před 6 lety. V té době nebylo Margaritě ještě 18 let a Viktorovi bylo již 58 let. Jejich věkový rozdíl je 40 let. Jen málo lidí ví, že se seznámili, když byla dívka ve střední škole.

Zveřejnila příspěvek o olympiádě a Viktorovi „se to líbilo“. Začali si tedy psát. A poté mladá kráska nastoupila na univerzitu, kde profesor pracoval.

Pár / Zdroj: femmie.ru

Zpočátku se jim dařilo skrývat svůj vztah, ale Margaritin spolužák všechno zničil. Byl zamilovaný do dívky, ale ona s ním nechtěla chodit. Chlap se urazil a rozhodl se pomstít. Ukradl Margaritin telefon, aby našel kompromitující materiál, ale byl šokován, když uviděl intimní fotografie vysokoškolského učitele a nezletilé studentky.

Tyto snímky šokovaly veřejnost, většina komentářů byla naštvaná a nesouhlasná. Ale byli i ti, kteří pár podporovali.

Pár / Zdroj: femmie.ru

Když se fotky objevily na sociálních sítích, policie se začala zajímat o Victora, protože chodil s nezletilou dívkou. Ale muž to myslel vážně a okamžitě požádal Margaritu o ruku. Navzdory skutečnosti, že zeť byl starší než její rodiče, ​​nevměšovali se do svatby dcery.

A dívka podala žalobu na spolužáka, který fotky zveřejnil.

Jsou manželé jiř 5 let, mají dokonce dvě děti: syna a dceru. Pár aktivně sdílí snímky své společné dovolené na sociálních sítích.

Pár / Zdroj: femmie.ru

Margarita má ráda jeho rozvážnost a vážnost, takže se dívka cítí pod ochrannými křídly manžela a věkový rozdíl je vůbec netrápí. Rodinný život nezabránil Margaritě v dostudování a nyní již získala magisterský titul.

Před manželstvím s mladou kráskou byl Victor již ženatý, ale manželé nemohli najít vzájemné porozumění a pár se rozešel, neměli děti. Ale teď má profesor všechno: milovanou mladou ženu, dvě děti, dobrou práci a blahobyt. Manželé se navzájem podporují a nevidí žádné problémy ve věkovém rozdílu. Koneckonců, věk je jen číslo.

Rodina / Zdroj: femmie.ru

Tento pár všem dokázal, že láska nemá žádné překážky. Ani věk, ani sociální status, ani názor ostatních nemohou zničit pocity, pokud jsou opravdu silné a upřímné.

PSALI JSME: JE MEZI NIMI 37 LET VĚKOVÝ ROZDÍL: LIDÉ NEMOHOU UVĚŘIT, ŽE TO NENÍ BABIČKA S VNUKEM, ALE ZAMILOVANÝ PÁR

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE PROVDALA ZA NEVLASTNÍHO OTCE BÝVALÉHO MANŽELA. 29LETÝ VĚKOVÝ ROZDÍL JIM NEBRÁNÍ

Share