Po obdržení spropitných od starší paní servírka se rozplakala: Co ji tak dojalo

Pro Megan King, to bylo obvyklé nedělní změna: 17 hodin na nohou, přijmout objednávku, předat do kuchyně, zeptat se, zda se vše líbilo, a zda je třeba něco jiného, přinést účet…

Servírka / Ilustrační foto / Zdroj: trendymen.ru

Kolem půl druhé odpoledne vešla do restaurace starší žena. Vypadala trochu zmateně, ale celkově se nelišila od běžných návštěvníků. Meghan přijala objednávku a vyrazila do kuchyně.

Servírka komunikaci se ženou vyhodnotila jako příjemnou, ale ne závaznou. Malý zdvořilý rozhovor, nic víc.

Servírka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Žena prozradila, že je jí 70 let a že je to její oblíbená restaurace, i když tu dlouho nebyla. Jedla zamyšleně a King se dokonce zdálo, že se paní nelíbilo jídlo.

Později dívka litovala, že nebyla pozornější. Starší lidé jsou často osamělí a pandemie z nich udělala ještě osamělejší.

Dívka / Zdroj: goodhouse.ru

Když klientka odešla, nechala peníze za svou objednávku: 11 dolarů za to, co si objednala a tři dolary na spropitném. Zdánlivě malá částka, ale téměř 30% od celkové částky! Tři zmačkané bankovky v hodnotě dolaru a malý vzkaz, který dívku rozplakal.

„Děkuji moc za vaši laskavost. Poprvé jsem jedla venku sama od smrti manžela. Doufala jsem, že to přežiju.“ bylo napsáno v poznámce.

Později si Meghan pomyslela, že mlčení dámy, její pauzy v jídle byly pozvánkou. Chtěla si s někým promluvit, někomu ulehčit duši. To ale dívka nepochopila.

Servírka se rozhodla sdílet tento neuvěřitelně dojemný příběh na svém Twitteru.

„Ten příběh je velmi smutný, ale zároveň velmi dojemný,“ napsal jeden ze čtenářů.

„Chci jen obejmout toho, kdo napsal tento vzkaz.“

PSALI JSME: MANŽELKA MĚ OPUSTILA, PRÝ JI UŽ NEBAVILO PO MĚ UKLÍZET: TEĎ ŽIJU SÁM A NA ÚKLID TRÁVÍM JEN 5 MINUT DENNĚ

PŘIPOMÍNÁME: MÍSTO NAROZENINOVÉHO DORTU DOSTALA TŘÍLETÁ DÍVKA PÁR BANÁNŮ A SVÍČKU: JEJÍ REAKCI STOJÍ ZA TO VIDĚT

Share