Po jednom incidentu si moje kamarádka začala jinak vybírat muže

Mám kamarádku, která se jmenuje Katka. Je krásná, inteligentní a nezávislá žena, sama dosáhla všeho, co v životě má. Katka má svůj vlastní byt, auto a malé květinářství. Jediná věc, kterou nemá, je osobní život.

Pár/Zdroj: lime.energy

Přestože je jí už 35 let, je stále sama. Jednou se Katka rozhodla zaregistrovat na seznamce, okamžitě jí začali psát svobodní muži. Ona měla dostatek mužů, ale nikoho konkrétního nevyčlenila. A pak jednoho Katce se ozval další muž, který se jmenoval Jan. Jan byl o několik let starší než můj Katka, ale také nikdy neměl dlouhodobý vážný vztah. Katka z časem se zamilovala.

Pár/Zdroj: lime.energy

Po několika týdnech komunikace se oni dohodli na prvním rande. Katka nabídla, že se sejdou doma. V ten den byla šťastná od samého rána. Udělala nákup, aby večer připravit lahodnou večeři. Nezapomněla i na nápoje. Donesla z obchodu čerstvé květiny. Jejich setkání proběhlo dobře. Mladí lidé se okamžitě měli rádi, celou noc mluvili a vyprávěli si zajímavé životní příběhy.

Pár/Zdroj: lime.energy

Jan byl z vedlejšího města, a proto zůstal u Katky ještě několik dní. Ráno ona mu udělala snídani a pak řekla, že je čas jít na nákup. V obchodě se muž neustále stěžoval na to, jak je všechno drahé. Zpočátku tomu Katka nevěnovala pozornost, ale později se cítila divně. „Zdálo se, že přijel z druhého konce světa,“ řekla mi později kamarádka. „Ceny potravin v našich městech se příliš nelišily a stěžoval si natolik, jako by nikdy neviděl, jaké ceny jsou.“

Pár/Zdroj: lime.energy

V obchodě proto nekoupili většinu toho, co chtěla koupit. Doma se jednání zlepšilo. Ale po večeři Jan znovu začal mluvit o penězích. Začal radit Katce, aby změnila svůj životní styl, stravu a celý její přístup k penězům.

Pár/Zdroj: lime.energy

Kamarádka ale sama peníze vydělává a může je utrácet jak chce. Vydělává peníze pro sebe, takže to nevydržela, když jí Jan začal říkat, jak by měla žít a kolik peněz utrácet. Kamarádka mu klidně vysvětlila, že jejich vztah nemá budoucnost, a hosta vystěhovala.

Žena/Zdroj: lime.energy

O několik minut později někdo zazvonil na dveře. Katka předpokládala, že to byl Jan, že se vrátil, aby se omluvit. Byl to Jan, ale nepřišel se omluvit, ale vyzvednout si kus masa z ledničky, který si v obchodě koupil.

Po tomto incidentu Katka věnuje více pozornosti finančním ve vztahu. Takto mužská chamtivost zničila vztah moje kamarádky.

PSALI JSME: JSEM V RODINĚ NEMILOVANÉ DÍTĚ, ALE CHTĚJÍ, ABYCH SE STARALA O NEMOCNOU MATKU

ČTĚTE TAKÉ: SOUSEDKA OZNÁMILA DOPLNĚNÍ V JEJÍ RODINĚ A PŘIŠLA K NÁM PRO PENÍZE: JAK VŠE DOPADLO

Share