Plnoštíhlý muž ztratil polovinu své váhy a na selfie se nepoznal sebe. Nadměrná váha skryla část těla, kterou neviděl

Po zhubnutí mnoho lidí nerozpozná odraz v zrcadle a někteří dokonce v sobě najdou nové části těla. To se stalo obyvateli USA, který ztratil 90 kilogramů, udělal selfie a byl překvapen zapomenutou částí svého vzhledu.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Uživatel Reddit s přezdívkou ilovecfb stál v prosinci 2019 na váze, která ukazovala, že váží 158 kilogramů. V tuto chvíli se chlap pevně rozhodl: je čas zhubnout. Cesta k ideálnímu tělu byla dlouhá a obtížná, ale ilovecfb se této skutečnosti nebál – věřil ve své vítězství.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Redditor nejprve řekl, že držel přísnou dietu. Musel se vzdát své oblíbené pizzy, hamburgerů a hranolků. Ten chlap začal jist pohanku, vařené kuře a zeleninu s ovocem. To však nestačilo – musel se přihlásit do tělocvičny.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Tréninky přinesli výsledky. V březnu 2021 zveřejnil ilovecfb příspěvek porovnávající dvě selfie před a po. Rozdíl je viditelný pouhým okem, ale hlavně je člověk rád, že má nyní krk. V době fotografie vážil autor příspěvku 68 kilogramů.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Přes úspěchy se muž nezastaví. Věří, že hubnutí je jen první částí plánu, nyní je čas procvičit svaly, protože léto je blízko.

„Chápu, že je to tvrdá práce. Nikdy nepřestanu chtít jíst pizzu, špagety, hamburgery a tak dále. Ale vyhovuje mi to, i když poruším dietu, stále chodím do posilovny a každý týden se vážím.“

PSALI JSME: DÍVKA SE UKÁZALA PŘED A PO ZHUBNUTÍ A LIDÉ Z TOHO MĚLI OČI NAVRCH HLAVY: NYNÍ VYPADÁ JAKO KRÁSNÁ KENDALL JENNEROVÁ

PŘIPOMÍNÁME: CHLAP SI CHTĚL KOUPIT KOLO, ALE DOPADLO TO TRAPNĚ. PO TAKOVÉ ODPOVĚDI POKLADNÍKA SE VRÁTIL Z OBCHODU PĚŠKY

Share