Chlap si chtěl koupit kolo, ale dopadlo to trapně. Po takové odpovědi pokladníka se vrátil z obchodu pěšky

Muž z Kanady ví, jak rychle zhubnout, ale jeho plán selhal. Muž si chtěl koupit kolo, aby se zbavil několika kilo navíc, ale slova prodejce ho překvapila.

Sebastian Barcetti/ Zdroj: medialeaks.ru

Sebastian Barcetti z kanadské provincie Nové Skotsko váží 136 kilogramů, takže se pevně rozhodl: musím zhubnout

Aby dosáhl svého cíle, ten chlap si chtěl koupit kolo a začal šetřit peníze na kolo. Jakmile měl požadované množství, založil objednávku online a musel tak počkat, až bude zboží doručeno do obchodu.

V obchodě se jen něco pokazilo. Na prodejním místě přivítal Sebastiana konzultant Barry Misener, který odmítl předat objednávku zákazníkovi. Pokladník trval na tom, že hmotnost Barsettiho překročila hmotnostní limit kola.

Sebastian Barcetti/ Zdroj: medialeaks.ru

„Řekl jsem jim svou váhu, výšku a oni mi řekli, že mi kolo nevrátí, protože jsem příliš těžký,“ řekl Sebastian.

Ten chlap byl v rozpacích, ale slíbil konzultantovi, že nebude jezdit, dokud nezhubne, ale nefungovalo to. Barry stále nezískal zboží a vysvětlil, že zanedbání pravidel pro používání kola může mít vážné následky.

„Řekl jsem Sebastianovi, že nebude moci bezpečně jezdit na kole. Nehodlám nikomu ohrozit zdraví. Prostě si to nemohu dovolit. Pak bych žil jen s touto myšlenkou,“ řekl Mizener novinářům.

Konzultant Barry Misener/ Zdroj: medialeaks.ru

Barsetti poděkoval Barrymu za jeho znepokojení, ale stále nechápe, proč si nemohl vzít kolo a proč se cizinec takhle stará o jeho zdraví. Sebastian však peníze vrátil a muž už hledá nový obchod.

Zbývá jen doufat, že svět někdy zastaví Kanaďana v hubnutí.

PSALI JSME: POLICISTÉ SE ROZHODLI OSTŘÍHAT A PŘEVLÉKNOUT BEZDOMOVCE: PO PROMĚNĚ JE K NEPOZNÁNÍ A JAK NYNÍ VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: KORONAVIREM SE NAKAZILO UŽ VÍCE NEŽ 119 MILIONŮ: VAKCÍNA FIRMY NOVAVAX PROKÁZALA ÚČINNOST 96 PROCENT

Share