“Vážení a milí, tento týden jsem udělal jeden důležitý krok”: Jaký problém začal řešit Martin Zounar

53letý herec Martin Zounar, který se proslavil díky seriálu Ordinace v růžové zahradě, byl před lety velkým oblíbencem žen. Ve dnešní době se všechno změnilo, protože známý herec pořádně přibral.

Martin Zounar/Zdroj: instagram.com

Zounar se rozhodl tento problém vyřešit, protože nadváha ohrožuje jeho zdraví.

“Vážení a milí, tento týden jsem udělal jeden důležitý krok. Poprvé v životě jsem kvůli své obezitě navštívil specializovaného lékaře,” prozradil na svém Instagramu herec.

Martin Zounar s doktorem/Zdroj: instagram.com

Martin také dodal, že nemůže ve dnešní době pochopit, proč nešel do lékaře dříve. Podle jeho slov, na začátku bude moc často běhat, a také změní svůj jídelníček.

Nejvíc ale ho překvapily moderní technologie. Herec na ruce při běhání vždy měl chytré hodinky, na kterých je teď veškerá informace o jeho pohybu. Podle slov herce, teď s hodinkami může klidně jít k doktoru, který bude mít veškerou informaci o stavu Martina.

PSALI JSME: HVĚZDA ORDINACE ZLATA ADAMOVSKÁ OSLAVILA SVÉ 62. NAROZENINY: DOSTALA NEJLEPŠÍ DÁREK, CO SI HEREČKA MŮŽE PŘÁT

PŘIPOMINAME: HEREČKA OBERMAIEROVÁ PROMLUVILA O OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU: HVĚZDA ULICE MÁ ÚDAJNĚ ROZHODNUTO O TOM UŽ DÁVNO

Share