Pirk o povinném očkování: odborník říká, že by vláda měla lidem zakázat i bůček

Kardiochirurg Jan Pirk ve vysílání CNN Prima NEWS zkritizoval vládu za nařízení povinného očkování a ironicky dodal, že by vláda měla tím pádem měla lidem zakázat jíst bůček, protože to přispívá infarktu a vede ke zvýšení nákladů na zdravotnictví.

„Jsem proti čemukoli povinnému, to bychom mohli zakázat jíst bůček,“ prohlásil odborník s tím, že by se u nás mělo rozhodovat dobrovolně.

Jan Pirk / Zdroj: youtube.com

Pirk je proti covidu očkován, ale nemyslí si to, že to je Tečka a spíše to vidí jako otazník. Tímto vyjádřením se pustil do informační kampaně, kterou spustila bývalá vláda.

Nyní už ale vidíme, že dvě dávky nestačí a lidé jsou vyzývaní, aby se očkovali třetí dávkou.

Jan Pirk / Zdroj: youtube.com

Pirkovi se nelíbí, že by přesvědčován, že vakcína je účinná a jeho bezinfekčnost bude platit do roku 2025. Nyní to ale již zmizelo.

Kardiochirurg dováv, že koronavirus je spíše novým druhem chřipky a pokud omikron je opravdu velmi nakažlivý, tak ho musí prodělat zdravá část populace.

Jaroslav Flegr / Zdroj: youtube.com

S plošnou vakcinaci souhlasí biolog Jaroslav Flegr, i když říká, že vakcína není teď tak účinná. Odborník také varuje, že omikron může obcházet očkování a také získanou imunitu.

PSALI JSME: „TA VARIANTA DOKÁŽE OBCHÁZET IMUNITU NAVOZENOU JAK PROBĚHLÝM ONEMOCNĚNÍM, TAK VAKCINACÍ“: ROMAN PRYMULA PROMLUVIL O MUTACI OMIKRON A ŘEKL, KDY BY SE SITUACE V ČR MOHLA ZHORŠIT

PŘIPOMÍNÁME: „CHCEME K LIDEM PŘISTUPOVAT JAKO K ROZUMNÝM MYSLÍCÍM BYTOSTEM“: PEKAROVÁ ADAMOVÁ PROMLUVILA O ZRUŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU A JAK HO VLÁDA VYNAHRADÍ

Share