Petra Chovancová promluvila o odchodu jejího partnera: Co se stalo s marketingovým ředitelem Ikea Michalem Kroupou

Michal Kroupa byl marketingovým ředitelem světové firmy IKEA pro český, slovenský a maďarský trh, ale bohužel jeho partnerka Petra informovala přes LinkedIn o jeho tragické smrti.

Michal Kroupa a Petra Chovancová/Zdroj: pixazbay.com

Podle slov Petry, před několika dny měl výlet v horách, a Michal se zřítil z výšky 4 tisíce metrů se svým parťákem, z alpské hory Täschhorn. Do hvězdného nebe ředitel IKEA odešel 14. srpna, což Petru velmi zasáhlo, protože je těhotná.

Michal Kroupa/Zdroj: linkedin.com

Podle jejich slov, její partner zemřel u toho, co nejvíc měl rád. Petra ale kvůli těhotenství s ním na výlet do hor nešla. Petra řekla, že přesně její partner z ní udělal cestovatelku, která s ním jezdila skoro všude, a díky Michalovi zamilovala adrenalinové sporty a také výlety na hory.

Michal Kroupa/Zdroj: linkedin.com

V dnešní době ale Petra bude muset vychovávat své dítě sama, a dnes prožívá asi nejtěžší období svého života, který s Michalem byl velmi šťastný. Svého syna by moc chtěla vychovat podle společných hodnot s Michalem, protože chce, aby byl pro dítěte velkým vzorem.

Petra Chovancová/Zdroj: denik.cz

PSALI JSME: DO HVĚZDNÉHO NEBE ODEŠLA ZNÁMÁ ČESKÁ KULTURISTKA: JAKÁ BYLA PŘÍČINA ODCHODU ALENY HATVANI

PŘIPOMÍNÁME: FRANTIŠEK NEDVĚD PÁR MĚSÍCŮ PŘED SVÝM ODCHODEM DOSTAL VÍC PENĚZ NEŽ JEHO BRATR JAN: BYLO TO NEOBVYKLÉ, PROTOŽE DŘÍVE TO BYLO NAOPAK

Share