Petr Vojnar promluvil o vztahu s Lucií Vondráčkovou: „Netajíme to a ani jsme to nikdy netajili“

Zpěvačka Lucie Vondráčková po rozvodu se svým bývalým manželem Tomášem Plekancem zůstala dlouho sama, i když si někteří mysleli, že už má nového partnera. Nyní však vyšlo najevo, že jejím novým přítelem je moderátor Petr Vojnar. Řekl o tom více pro server eXtra.cz.

Před časem se objevily zvěsti, že Lucie Vondráčková randí s Petrem Vojnarem. Nyní však moderátor tuto informaci potvrdil, je to pravda.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

„Jsme s Luckou spolu. Netajíme to a ani jsme to nikdy netajili,“ řekl Petr Vojnar pro eXtra.cz. Zároveň odmítá drby, že by předstírali a že zpěvačka má vlastně jiný vztah.

Před časem se mezi pražskými celebritami šířily drby, že Lucie Vondráčková má vlastně vztah s nějakým podnikatelem ze severu země.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Petr Vojnar dodal, že v jejich vztahu je vše v pořádku, že nikdo nikoho nepodvádí, nicméně o tom už nechtěl mluvit víc.

Vojnar byl kdysi členem kapely T-Boyz, která se rozpadla v roce 2004. Kromě toho je také zpěvákem a hercem a nyní pracuje jako moderátor na různých akcích nebo v televizi.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

Lucie Vondráčková byla po rozvodu dlouho sama a informace o svých možných partnerech popírala. Její bývalý manžel Tomáš Plekanec mezitím už měl rodinu s tenistkou Lucií Šafářovou.

PSALI JSME: MONIKA BINIAS OSLAVILA SVÉ NAROZENINY: CO VZKÁZALA SVÉMU MLADÉMU MANŽELOVI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

PŘIPOMÍNÁME: KOALICE SPOLU SLIBUJE POMOCT MLADÝM LIDEM S KOUPÍ NEMOVITOSTÍ : NAVRHUJE BEZÚROČNOU PŮJČKU NA ČÁST HYPOTÉKY

Share