Petr Janda prozradil, že když onemocněl koronavirem, jeden večer se ani nemohl nadechnout: kvůli tomu měl určité obavy o sebe

Zpěvák, kytarista a podnikatel Petr Janda považoval koronavirus za vážnou nemoc. Vždy zakrýval ústa a nos v místech, kde to bylo nutné a také se nechal naočkovat. Ale onemocněl a měl z toho určité obavy, protože loni kvůli koronaviru zemřel jeho starší bratr Jiří. Po uplynutí doby izolace ho navštívili reportéři pořadu Showtime. Informuje o tom CNN Prima News.

Petr Janda je už v pořádku, cítí se dobře, i když má ještě postcovidový syndrom. Čas od času ještě cítí následky koronaviru.

Petr Janda / Zdroj: youtube.com

Od začátku epidemie v Česku byl zpěvák a kytarista velmi opatrný, nosil roušku a také nepochyboval o očkování. Přiznává ale, že si myslel, že se mu už nic podobného nestane.

Nakazil se, ale myslel, že to může být chřipka. Nejdřív měl rýmu, ale druhý den se cítil hůř a rozhodl se jít na testování. Výsledek testu byl pozitivní.

Petr Janda / Zdroj: youtube.com

Byl velmi překvapen, protože byl očkován. „Ono je ho asi všude plno. Bacily lítají všude kolem nás a lidé navíc onemocnění taky podceňují,“ řekl Petr Janda.

Spolu se svou rodinou strávil 2 týdny vizolaci. Podle svých slov první týden převážně spal, nejnepříjemnější byl pro něj kašel.

Petr Janda / Zdroj: youtube.com

Tehdy se cítil určitě špatně, motala se mu hlava, bolelo ho na prsou, byl oslabený. Také v určitých chvílích se bál o sebe, protože jeho starší bratr Jiří zemřel na koronavirus. Jeden večer se nemohl dokonce nadechnout.

Doma se o něj starala jeho choť Alice. Teď už se cítí dobře. Předpokládá, že oproti svému bratrovi měl mírný průběh nemoci.

Petr Janda / Zdroj: youtube.com

Koronavirem se nakazila také jeho žena Alice a dcera Rozárie. Jeho dcera Anežka se ale nenakazila. Celkem byli nuceni strávit v izolaci 14 dní.

Psali jsme:„Bohužel jsem nemohla říct pravdu dřív“: Martina Navrátilová slaví 65. narozeniny. Odchod ze sportu, rozchod a rodičovství

Petr Janda byl dokonce příjemně překvapen, že spolu dobře vycházeli a ani jednou se nepohádali. I proto může tyto dva týdny strávené společně považovat za dost příjemné.

PSALI JSME: PIRÁT JIRÁNEK CHCE PRO SVOU STRANU VÍC, NEŽ JEDNO MINISTERSTVO: POSLANEC ALE ZDŮRAZNIL, ŽE VŠE ZÁLEŽÍ NA POSTOJÍ KOALICE SPOLU

PŘIPOMÍNÁME: ORNELLA KOKTOVÁ UKÁZALA SVOU ŠESTIMĚSÍČNÍ DCERU A ŘEKLA, ŽE JEJICH RODINU ČEKAJÍ ZMĚNY

Share