Petr Čtvrtníček vede terapii pro „Babiše“ v předvolebním videu: „Myslím, že to bez něj zvládneme, spolu“

Na internetu bylo zveřejněno nové video za účasti herce Petra Čtvrtníčka. Hraje roli psychiatra dr. Freunda a mluví s člověkem, jehož způsob komunikace připomíná současného předsedu vlády Andreje Babiše. Jde o předvolební video koalice SPOLU (ODS, TOP 09, KDU-ČSL).

V některých sociologických průzkumech už koalice SPOLU předstihla hnutí ANO, lídrem žebříčku ale několik měsíců zůstává koalice Pirátů a hnutí STAN.

Petr Čtvrtníček / Zdroj: youtube.com

Petr Čtvrtníček se připojil k předvolební kampani koalice SPOLU. Tak hrál roli psychiatra v jednom z jejich videí, ve kterém mluví s mužem, který má styl komunikace podobný premiérovi Andreji Babišovi.

Ve videu člověk říká, že by si rád odpočinul a známý herec mu odpoví, že si po volbách odpočine a možná i posedí. Poté dodává: „myslím, že to bez něj zvládneme, spolu“.

Petr Čtvrtníček / Zdroj: youtube.com

Šéfka strany TOP 09 Markéta Pekarová Adamová označila Petra Čtvrtníčka za génia. Určitě se jí to video líbilo a doufá, že se to bude líbit i ostatním lidem.

Známý herec a komik už v minulosti s touto stranou spolupracoval. Například v roce 2017 před volbami do dolní komory Parlamentu nebo v roce 2013 před prezidentskými volbami.

Petr Čtvrtníček / Zdroj: youtube.com

Zatím ale není známo, kdo bude hrát v předvolebních videích hnutí ANO. Snížil se počet známých osobností, které podporují Andreje Babiše a jeho politickou sílu.

PSALI JSME: “DALI MI DO RUKY NĚJAKÝ PAPÍR, A TAK JSEM TADY”: JAK PŘEMEK FOREJT DOSTAL ROLI V SERIÁLU ORDINACE

PŘIPOMÍNÁME: DO NEBE ODEŠEL MUŽ ROKU 2013 ANTONÍN BERÁNEK: BYLO MU TEPRVE 30 LET

Share