Pes přivedl muže do hor, aby zachránil dítě, které tam zůstalo

Tato fantastická situace se stala na konci loňského roku na ostrově Cebu, který patří Filipínám. Místní Muž jménem Jenrell, jako obvykle, jel domu po horské silnici. Stejně jako ostatní ostrované používal motocykl.

Pes/zdroj: kindhearts.com.ua

Vozidlo najednou začal pronásledovat pes. Hlasitým štěkotem se pokusil upoutat pozornost a rozběhl se, aby nezůstával za motocyklem. Jenrell si uvědomil, že pes za ním běží ne jen tak. A jeho intuice nezklamala!

Auto/zdroj: kindhearts.com.ua

Muž slezl z motocyklu a šel za psem, který se mu snažil něco ukázat. O několik minut později se Jenrell dostal na místní skládku a pes se začal točit kolem nějakého vyhozeného ručníku. Jaké bylo překvapení muže, když se ukázalo, že v ručníku je dítě.

Nemocnice/zdroj: kindhearts.com.ua

Genrell okamžitě zavolal policii. Dítě, které se ukázalo být chlapcem, bylo převezeno do nemocnice. U dítěte nebyly zjištěny žádné zdravotní problémy. V tom zmatku na psa, který zachránil dítě, dočasně zapomněli.

Dítě/zdroj: kindhearts.com.ua

Ale byl nalezen o týden později ve stejné oblasti. Ukázalo se, že pes má majitele. Místní charita Hope for Strays přišla do domu majitelů čtyřnohého záchranáře s dárky.

Pes/zdroj: kindhearts.com.ua

Ukázalo se, že pes se jmenoval Blackie. S Blackie žije v domě dalších deset psů.

Pes/zdroj: kindhearts.com.ua

Finanční situace majitelů domácích zvířat zůstává ne tou nejlepší. Ale teď na ně charita dohlíží s vděčností za to, že lidé vychovali tak hodného a inteligentního psa.

PSALI JSME: DO ÚTULKU PŘIŠEL NEMOCNÝ PES BEZ SRSTI A USNUL NA GAUČI, NEVĚDĚL, ŽE TENTO DEN ZMĚNÍ JEHO ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: ZACHRÁNĚNÝ PES LETĚL 2000 KM, ABY SE STAL PŘÍTELEM OSAMĚLÉ 69LETÉ ŽENY

Share