Pes několik dní štěkal směrem k lesu: Co tam bylo

V North Pointe Creek, který je v Jižní Karolíně, místní pes velmi intenzivně štěkal několik dní směrem k lesu. Toto chování velmi znepokojeno jednoho místního obyvatele. Mladík se nakonec rozhodl zavolat zvířecí záchrannou službu.

Pes / Zdroj: YouTube

Na místo vyrazil strážník Michael Smith. Když dorazil, uviděl psa, jehož chování bylo velmi neklidné, pes zoufale štěkal směrem k nejbližšímu lesu. Bylo jasné, že takové neobvyklé chování bylo vyprovokováno něčím divným. Strážník měl dojem, že se v hustém lese něco skrývá.

Když přišel blíž, najednou z houštiny uslyšel vrčení, které varovalo, aby se nikdo nepřibližoval. Když chvíli počkal, nakonec se rozhodl jít blíž.

Strážník Smith byl velice překvapený, když uviděl, co bylo v listí. Na místě ležela toulavá fena, která krmila malé opuštěné kotě.

Zní to neuvěřitelně, že!? Strážník několik hodin mluvil s fenou, snažil se získat její důvěru a přiblížit se.

Kotě a fena nalezené v lese / Zdroj: YouTube

Později se ukázalo, že kotěti bylo jen několik týdnů od porodu. Nebýt této hodně feny, lze s jistotou říci, že ho čekala jistá smrt.

Není jasné, jak tato fena našla kotě, ale náhodou měla mléko, které jí umožnilo krmit kotě, a tím vlastně mu zachránila život.

Michael Smith se o opuštěné kotě po mnoho dní staral. On se rozhodl je neoddělovat a umístil je do jedné krabice.

Když místní chlap Joe a jeho žena viděli tento příběh ve zprávách, okamžitě se rozhodli vzít domů kotě a jeho neobvyklou matku. Chápali, že takové neuvěřitelné pouto nemůže být přerušeno.

Kate a Goldie / Zdroj: YouTube

Kotě pojmenovali Kate a jeho „matku“ Goldie. Kate už vyrostla a stala se dospělou kočkou, ale přesto ji Goldie stále chrání jako svou dceru. Jsou nerozluční a tráví spolu téměř veškerý čas.

PSALI JSME: „HLEDÁM DVACETILETOU INTELIGENTNÍ, KRÁSNOU, EKONOMICKOU DÍVKU S DOBROU POSTAVOU“

PŘIPOMÍNÁME: FENA V BRÝLÍCH A SUKNÍ SE NAUČILA JEZDIT NA TRAKTORU: ZÁBAVNÉ VIDEO ROZESMÁLO SPORTU LIDI NA INTERNETU

Share