„Hledám dvacetiletou inteligentní, krásnou, šetrnou dívku s dobrou postavou“

Znám jednoho muže, který věčně vyjadřuje svou nespokojenost s tím, že všechny ženy potřebují jen peníze. Volí si jen oligarchy a ignorují obyčejné muže jako je on. Stěžuje si na mercantilní holky.

Dívka / ilustrační foto / Zdroj: wday.ru

Vždy zve na rance dívky ve věku 18-20 let modelového vzhledu a pak se dlouho stěžuje na to, že se ho snaží rozvést na dobrý oběd.

Ve 36 letech žije sám v metropolitním dvoupokojovém starém bytě, který zdědil, pracuje jako prodavač v supermarketu, obléká se do starých triček a džínů, klidně si chodí s drobky na obličeji od oběda do večeře a vždy říká velmi hloupé vtipy.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Hledat perspektivnější práci nehodlá, něco změnit v životě neplánuje, protože to nejlepší je nepřítelem dobrého. Ale je už na zase se oženit.

Většina žen uteče, jakmile on otevře ústa. Jeho zájmy jsou omezeny na pivo a počítačové hry po práci. Přitom se svým vzhledem je naprosto spokojený, i když tam není s čím být spokojený. Ale ne, všechny ženy jsou mercantilní, mrchy, které jsou na prachy.

Muž / Zdroj: topfakty.com

Při tom, on se rozhodně nespokojí s nějakou Aničkoz z vesnice, vždyť to není jeho úrověň. Vidi vedle sebe jen krásnou, inteligentní, ekonomickou a s vysokým příjmem a láskou k němu mladou dívku.

Udivuje mě, když slyším muže kňučet nad tím, že „ženy jsou s ním jen kvůli penězům“. Častěji se to slyší od mužů, kteří vlastně ani nemají peníze. Na ženu ale mají přehnané požadavky.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: fb.ru

PSALI JSME: MUŽ UTRATIL 170 TISÍC DOLARŮ, ABY SI SPLNIL SVŮJ SEN: ZA CO UTRATIL PENÍZE

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ POSTAVIL OTOČNÝ DŮM, ABY JEHO ŽENA MĚLA Z OKNA ROZMANITÝ VÝHLED

Share