Pavol Habera slaví kulatiny, je mu 60 let: se svou partnerkou Danielou Peštovou tvoří pár více než 20 let, jsou spolu šťastní

Slavný zpěvák, hudebník a porotce show SuperStar Pavol Habera slaví 12. března 60. narozeniny. Na konci osmdesátých let začal hrát s kapelou Team a tehdy se stal slavným. Asi před dvaceti lety se jeho partnerkou stala Daniela Peštová, se kterou tvoří pár dodnes. Píše o tom server eXtra.cz.

Pavol Habera / Zdroj: youtube.com

Pavol Habera se sice vystudoval ekonomii, ale rozhodl se věnovat hudbě. Hrál s několika kapelami, ale osudovou se pro něj stala kapela Team, s níž vystupuje dodnes.

V 90. letech byl sex symbolem. Mnoho fanoušků si může vzpomenout, že tehdy nosil krátké džínové kraťasy. Pro některé lidi to bylo dokonce trochu zábavné, protože je nosil i tehdy, když mu bylo 30 let.

Pavol Habera / Zdroj: youtube.com

V roce 1991 se vydal na sólovou dráhu. Získal i Zlatého slavíka. Je skladatelem písně Když muž se ženou snídá, kterou zpíval Karel Gott.

V roce 2009 se stal porotcem v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar. Byl členem poroty všech sedm sezon a mnoho diváků ho zná jako přísného porotce. Ale také vědí, že má i smysl pro humor.

Pavol Habera a Karel Gott / Zdroj: Profimedia

Pavol Habera je trojnásobný otec. Během prvního manželství se mu a jeho bývalé manželce Nadě narodila dcera Zuzana.

Od roku 2001 je jeho partnerkou modelka Daniela Peštová. Narodily se jim dvě děti, dcera Ella Joy Anna a syn Paul Henry.

Pavol Habera a Daniela Peštová / Zdroj: Profimedia

„Dostal mě svým vtipem a svou normálností,“ cituje Danielu Peštovou server sip.denik.cz. Tvoří pár už více než 20 let a jsou spolu šťastní.

PSALI JSME: REKLAMA S JAROMÍREM JÁGREM A JEHO PARTNERKOU DOMINIKOU POBOUŘILA FANOUŠKY: NELÍBILA SE JIM JEDNA VĚC

PŘIPOMÍNÁME: VÁCLAV KNOP PŘIŠEL NA PLES SE SVOU MLADŠÍ PARTNERKOU: ROZVÁDĚT SE S MANŽELKOU ALE NEPLÁNUJE

Share