Pavel Novotný uvedl, kdy opustí ODS: vyzval ale voliče, aby stranu na podzim podpořili

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný oznámil, že opouští ODS. Udělá to po podzimních volbách do Sněmovny. Informaci uvedl na sociálních sítích a dodal, že se ve straně k němu zachovali uboze a zůstává tam jen ze solidarity.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

Z Občanské demokratické strany prý odejde okamžitě po volbách. V ODS byl od roku 2002.

„Já jsem se rozhodl okamžitě po volbách odejít. Zachovali se ke mně tak uboze,“ prohlásil Novotný na Twitteru s tím, že mu je toho lito. Požádal ale voliče, aby stranu ve volbách podpořili.

Starosta Řeporyjí je přesvědčen, že se ve straně k němu zachovali nespravedlivě a nevážili si ho. Politik mimo jiné řekl, že má už jiné nabídky, ale v zemi není moc stran, které by vyhovovaly jeho středopravicovým liberálním názorům.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

Novotný před časem tvrdil, že chce kandidovat do Poslanecké sněmovny. Nakonec v ODS uvedli, že na kandidátce budou jen lidé s čistým trestním rejstříkem. To politik splnit nemůže, jelikož byl pravomocně odsouzen za výhrůžky podnikateli Marku Vítovi.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

Starostovi Řeporyjí vadí, jak se to udělalo, ale bere to z pochopením. Jako důvod vidí to, „že se cpal mezi velké kluky a ti se mě báli, tak mě zařízli“.

PSALI JSME: SNAD BRZY DOJDE K UVOLNĚNÍ JEDNOHO OPATŘENÍ: JAN BLATNÝ PROZRADIL, CO BY SE DALO UDĚLAT JAKO PRVNÍ

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ LANGMAJER SE SVOU DCEROU SI NEJSOU MOC PODOBNÍ: JAK VYPADÁ TATO ZRZKA KRÁSKA

Share