Pavel Novotný souhlasil se svou účastí v soubojí s Ivem Osovským: Starosta Řeporyjí řekl, jakou odměnu za souboj chce

V boxerském ringu se může objevit starosta Řeporyjí Pavel Novotný a přijat výzvu aktivisty Iva Osovského. Ten je často označován za dezinformátora a byl pokutován za vyhrožování exministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi. Novotný do ringu vstoupí, pokud dostane tři čtvrtě milionu korun a dodává, že je to ještě málo. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

V minulosti si Novotný již téměř zaboxoval a jeho soupeřem měl být Jaroslav Foldyna z SPD, který ale nakonec z toho vycouval a řekl, že nechce dělat z politiky komedii.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

Nyní ale má znovu šanci a setkat se může s Ivo Osovským, který minulý rok vyhrožoval Adamu Vojtěchovi. Za to dokonce dostal pokutu ve výší 15000 korun.

Nově mu vádí, jak se chová Pavel Novotný a rád by se s ním střetl v souboji. „Pavle Novotný, tímto tě já, Ivo Osovský, vyzývám k boxerskému zápasu – klasický amatérský 3×3 minuty,“ prohlásil aktivista s tím, že očekává pozitivní odpověď.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

Novotný Osovskému odpověděl, ale za svou účast v souboji chce 750 000 korun. Starosta Řeporyjí dodal, že zná svou cenu a Osovského označil za bezvýznamného člověka. K tomu použil i své oblíbené slovo „koště“.

Pavel Novotný dokonce podotkl, že tato částka není velká, ale naopak malá. 200 000 z toho plánuje použit na přípravu.

Osovský prohlásil, že takovou částku nemá a na sociálních sítích požádal, aby mu s vybráním peněz pomohli jeho sledující.

PSALI JSME: MARIAN JUREČKA VARUJE, ŽE ZVÝŠENÍ MINIMÁLNÍ MZDY MŮŽE MÍT NEGATIVNÍ DOPADY: MINISTR PRÁCE VYSVĚTLIL PROČ

PŘIPOMÍNÁME: JE VELICE KRÁSNÁ: ZDENĚK ŽÁK SE POCHLUBIL SVOU DCEROU

Share