Paul Hogan a Linda Kozlowski: Jak láska mezi hlavními postavami filmu Krokodýl Dundee přerostla v manželství herců v reálném životě

Není divu, že reportérka Sue nemohla odolat Krokodýlovi Dundee a během natáčení kultovního filmu se totéž stalo s představitelkou hlavní ženské role. Paul Hogan a Linda Kozlowski byli spolu 23 let. Ale pak se jejich manželství zhroutilo.

V té době už byl Hogan hvězdou Austrálie, celý kontinent ho miloval a respektoval. Byl skutečným sex symbolem. Faktem je, že Paul sám vymyslel Mikea Dundee a napsal scénář k filmu, který překonal rekordy popularity.

Paul Hogan a Linda Kozlowski / Zdroj: lostfilm.info

Paul Hogan se dostal do show businessu v zralém věku. Ve 14 letech odešel ze školy a začal pracovat. V 18 letech se Paul oženil a toto manželství mu nepřineslo mnoho štěstí. Jedno po druhém se narodilo pět dětí a aby je všechny uživit, bylo nutné tvrdě pracovat.

A pak přišel s Dundeem. Rozpočet filmu byl podle hollywoodských standardů směšný: pouze 8,8 milionu dolarů a tato částka byla vybrána po celé Austrálii.

Paul Hogan a Linda Kozlowski / Zdroj: rg.ru

Hlavní ženskou roli si zahrála americká herečka Linda Kozlowski. Paul, když poprvé viděl Lindu, zesmutněl a byl trochu nervózní: jak bude on, obyčejný stavitel, pracovat s rozmazlenou americkou krásou?

Zpočátku byl před ní dokonce plachý, ale pak si Paul uvědomil, že Linda je veselá a energická, nerdí se, pokud vedle ní sprostě nadává. Paul a Linda se během natáčení velmi spřátelili. Paul si brzy uvědomil, že je zamilovaný.

Paul Hogan a Linda Kozlowski / Zdroj: rg.ru

Celá Austrálie hovořila o tomto vztahu. Noelene také přilévala olej do ohně. Ochotně poskytovala rozhovory, ve kterých kydala špínu na manžela a milenku.

Linda měla velké obavy, ale Paul jí vysvětloval, že se s Noelene rozvede, děti už vyrostly a už s ní nemůže žít. Manželka se s ním dlouho nechtěla rozvést, ale přesto to musela udělat.

Paul Hogan a Linda Kozlowski / Zdroj: pinterest.com

V roce 1990 Paul a Linda měli svatbu. Odjeli do Spojených států a usadili se v Kalifornii. Tam Paul natočil další dva filmy o Dundee. Je pravda, že už nebyly tak populární jako první. Ale Paul byl opravdu šťastný.

Linda mu porodila syna a Paul s ním trávil většinu času. Jeho žena hodně hrála a zřídka byla doma. A Paul si užíval života. Psal scénáře, někdy hrál a vychovával svého syna.

Paul Hogan a Linda Kozlowski se synem / Zdroj: gorod.lv

A na podzim roku 2013 se fanynky Paula Hogana dozvěděly, že se jejich idol rozvádí. Zdálo se, že jejich manželství bylo tak silné a šťastné … Paulovi bylo v té době již 74 let, Lindě 56 let a jejich synovi 15. Pár o důvodech nemluvil.

V té době australské úřady obvinily Paula z daňových úniků. Po rozvodu si Linda vzala své dívčí jméno Kozlowski. Kromě toho herečka vysoudila asi 7 milionů dolarů. Za tyto peníze koupila Linda několik pozemků v Itálii a nyní vlastní se svým novým partnerem cestovní byznys.

A co Paul Hogan? Herci je již 81 let, v rodné Austrálii je stále milován. Nečekaně pro samotného Hogana se krátký film natočený v roce 2019 s názvem Dundee: Syn legendy se vrací domů ukázal jako docela populární a v roce 2020 vyšel film The Very Excellent Mr. Dundee.

Paul Hogan a Linda Kozlowski / Zdroj: hodor.lol

PSALI JSME: FOTOGRAFIE PRINCEZNY DIANY, KTERÉ DOKAZUJÍ, ŽE BYLA V MANŽELSTVÍ NEŠŤASTNÁ

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO NEJCHYTŘEJŠÍ ŽENA“: JAK DNES VYPADÁ MANŽELKA SLAVNÉHO PATRICKA SWAYZEHO, SE KTEROU ŽIL VÍCE NEŽ 30 LET

Share