„Pátá dvojčata a znovu všechny dívky“: Otec se rozplakal zoufalstvím

Anna čekala dvojčata, a proto byla předčasně odeslána do nemocnice. Její těhotenství neprobíhalo dobře, trápila ji jedna věc, pak ji trápila druhá věc. Ani lékař, ani sama matka nechtěli riskovat.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Nastávající matka byla rozhodnutá porodit sama, myslela si, že to bude pro děti lepší. A nechtěla jít na císařský řez – trvalo by měsíc, než by se zotavila, ale jak by zvládla dvojčata?

Lékaři se rozhodli, že se nebudou hádat. Pokud chce, ať si porodí sama, stejně zasáhnou, pokud se něco pokazí. Jen se zlobili, že Anna plánuje partnerský porod cizí lidi na operační sále nemají rádi, zvláště když hrozí riziko.

Manželé / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Pozdě v noci si Anna uvědomila, že proces je v plném proudu. Zanedlouho by měla obejmout své děti. Okamžitě zavolala svému manželovi:

Jsi připraveni stát se otcem? Už to začalo!

Neuplynula ani půlhodina a její manžel se objevil v nemocnici, nemohl si nechat ujít narození svých dědiců.

Manžel / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Manželé byli posláni na porodní sál. Anna se chovala klidně, nebyl to její první porod. Věděla, co se děje, věděla, jak se chovat, nepropadla hysterii a nenechala se manželem vyvést z míry. První holčička se objevila těsně před svítáním. Zdravá a silná okamžitě vykřikla – ale jen její matka se usmála. Táta se ušklíbl a okamžitě nasadil zdvořilý výraz. O deset minut později se objevila druhá dcera.

Matka a novorozenci / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Máma byla unavená, ale šťastná, zářila, táta hořce vzlykal. Lékaři měli strach, muž v porodnici byl hysterický, jako by se něco stalo.

Ale manželka najednou řekla:

„Nebojte se, za pár hodin se uklidní. Tohle jsou moje pátá dvojčata a všechna jsou dcery. V poslední chvíli doufal, že se ultrazvuk mýlil a že se narodí alespoň jeden chlapec. Samozřejmě byl zklamaný.“

Novorozenci / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Druhý den táta zamával Anně ve společnosti jejich čtyř dcer. Do vzduchu se vznášely balóny. Anna ukazovala z okna na další dva. Byly by poslední? Nebo myslíte, že by se její manžel chtěl znovu pokusit o dědice?

PSALI JSME: TÁTA ODMÍTL ZPRACOVÁVAT FOTOGRAFIE DCERY NA INSTAGRAMU A NECHAL JE PRAVDIVÉ

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH 43LETÉ ŽENY, KTERÁ NAŠLA ŠTĚSTÍ AŽ PO ROZVODU

Share