Pár šel na rande během hurikánu v New Yorku: jak to dopadlo

Vydat se na první rande během hurikánu není dobrý nápad. Přesvědčila se o tom obyvatelka New Yorku, která byla také ze takového setkání velmi zklamaná.

cassidydangler/ Zdroj: tiktok

Cassidy chtěla zrušit datum, protože hurikán Ida, který nedávno paralyzoval celé město, byl velmi vážný. Ten chlap však trval na setkání. Ale neskončilo to moc šťastně.

„Když jsem omylem šla na první rande během hurikánu, i přesto, že jsem se necítila moc dobře a chtěla jsem na poslední chvíli všechno zrušit. Ale chlap se chtěl setkat,“ popsala dívka situaci ve svém videu v tiktoku pod přezdívkou cassidydangler.

Cassidy se vážně připravila na večírek: vzala si deštník, oblékla si nepromokavou bundu a boty. Nepomohlo jí to. Za chvíli byly nohy úplně mokré a deštník se málem zlomil od větru.

cassidydangler/ Zdroj: tiktok

Zdálo se, že se dívka opravdu chtěla setkat s příjemným mužem, pokud byla připravená jít na rande v takovém počasí. Ale zklamal ji. Ten chlap si domluvil rande poblíž svého domu a Cassidy musela jet o 80 bloků dále. Odmítl také zaplatit za její účet ve sportovním centru.

„Upřímně, nedoporučuji chodit na rande během hurikánu nebo tornáda. A setkání hodnotím na nula bodů z deseti. Nevěděla jsem, že počasí bude takové. Všechno to začalo, když jsem byla na cestě na rande. Nikdy bych na takové rande nešla, kdybych věděla, jak to skončí, “ říká Cassidy.

Hurikán přišel na jih USA 29. srpna 2021. Rychlost větru dosahovala až 250 kilometrů za hodinu. V důsledku toho začaly v jižních státech záplavy a povodně.

cassidydangler/ Zdroj: tiktok

Hurikán dosáhl čtvrtého stupně z pěti možných a byl vyhlášen pátým nejsilnějším hurikánem v americké historii.

Když hurikán dorazil do New Yorku, ve městě po rekordním dešti byl vyhlášen výjimečný stav. Úřady připravily 2,5 milionu jídel, 3 miliony litrů vody, elektrocentrály a podobně.

@cassidydangler

it’s brutal out here #nyc #nycdating #hinge #bumble #firstdate #newyorkcity #dating #datingstorytime #hurricaneida #datingapp #nycdating

♬ original sound – Cassidy Dangler

PSALI JSME: VNÍMAVÁ MATKA SI NA FOTCE U DÍTĚTE VŠIMLA PODIVNOU SKVRNU: VYHLÁSILA POPLACH A TÍM ZACHRÁNILA SYNA

PŘIPOMÍNÁME: EVA BUREŠOVÁ UPŘÍMNĚ PROMLUVILA O VZTAHU S PŘEMKEM FOREJTEM: VZKAZ VŠEM, KTEŘÍ O VZTAHU NA DÁLKU POCHYBUJÍ

Share