Eva Burešová upřímně promluvila o vztahu s Přemkem Forejtem: Vzkaz všem, kteří o vztahu na dálku pochybují

Pro mnoho slavných lidí není snadné udržovat vztah, zvláště pokud jde o vztah na dálku. Zpěvačka a herečka Eva Burešová si ale myslí, že je to možné a že stovky kilometrů nejsou pro vztah překážkou. Píše o tom server Stars24.cz.

Dokonce i když dva lidé pracují na konkurenčních televizních stanicích, neznamená to, že se nemohou zamilovat.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Eva Burešová hrála v seriálu FTV Prima Slunečná, její partner Přemek Forejt je členem poroty pořadu MasterChef na TV Nova.

Ale mnoho lidí se domnívají, že jejich vztah nebude trvat dlouho a vysvětlují to tím, že ten vztah je na dálku, mezi nimi je velká vzdálenost.

Přemek Forejt / Zdroj: youtube.com

Eva Burešová má ale jiný názor. V pořadu ShowTime uvedla, že s partnerem těm lidem ukazují, že je to možné, že jim to jde.

Zpěvačka a herečka řekla, že ví, že vztah na dálku může fungovat, protože zná konkrétní příklady. Prozradila, že její otec v minulosti nějakou dobu žil ve Španělsku, zatímco její matka s ní žila v ČR.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

„Máme se moc rádi a já opravdu děkuji Bohu za to, že mi takový úžasný člověk vstoupil do života. Je to neuvěřitelné,“ řekla Eva Burešová.

PSALI JSME: KRAMPOL A BUBÍLKOVÁ JSOU SKORO VŽDY SPOLU: „STĚHOVAT SE ALE NEBUDU, TO ŘÍKÁM DOPŘEDU“

PŘIPOMÍNÁME: IVAN BARTOŠ PROZRADIL, JAKÝ BY MĚL BÝT PREMIÉR A JEHO KABINET: KROMĚ TOHO PŘÍJEMNĚ PROMLUVIL O SVÉ MANŽELCE LYDII

Share