Pár se rozhodl nabízet hostům pohoštění za cenu jejich darů, což napsal do pozvánky: Lide na internetu byli pobouření takovou chamtivostí

Na jednom z fór nazývaném Reddit byla zveřejněna fotografie svatební pozvánky, kterou nejmenovaný pár poslal muži, jehož jméno také nebylo zveřejněno. Zajímavé na tom je, že varianta pohoštění závisí na výši daru pro novomanžele.

Pozvánka na svatbu / ilustrační foto / Zdroj: ukr.media

Z informací na obrázku tedy vyplývá, že dárek s názvem „Láskyplný dárek“, jehož cena nepřesahuje 250 $, umožňuje na svatbě dopřát si takové jídlo, jako je smažené kuře nebo mečoun.

„Stříbrný dárek“ v hodnotě 251 až 500 $ vám umožní dát si hovězí steak nebo vařený losos.

Pohoštění na svatbě / Zdroj: syl.ru

„Zlatý dárek“, jehož hodnota se nachází v intervalu mezi 501 a 1000 $, předpokládá pohoštění filet mignon (tenká část hovězí svíčkové) nebo humří ocas.

Za „Platinový dárek“, který stojí od 1001 do 2500 $, umožní vychutnat si kilogram humra a sklenkou šampaňského. Kromě toho v pozvánce stálo, že kdo takový dárek podá, bude mít k dispozici vegetariánská a košer jídla.

Takové cynické chování novomanželů pobouřilo uživatele sítě. Zde je to, co napsali o tom uživatele sítě:

Pozvánku na svatbu / Zdroj: syl.ru

„Je to hrůza! Takovým lidem bych nic nedal a na svatbě bych jedl burgery přenesené s sebou z McDonald’s.“

„Za 2,5 tisíc dolarů si můžete dovolit tolik! Například jet na dovolenou do Irska a ještě odtud by ses dalo přivézt drahý suvenýr.“

„Zajímalo by mě, jestli vůbec někdo přijde po takovém podivném pozvání?“

Svatba / Zdroj: syl.ru

Přitom ne všichni uživatelé Redditu přijali tento příspěvek za pravdu. Našli se i tací, kteří vyjádřili pochybnosti o jeho věrohodnosti. Někdo navrhl, že tato pozvánka nemá nic společného se svatbou. Možná je to pozvánka na nějaký Gala koncert, kde je poskytováno nějaké pohoštění v závislosti na jeho ceně.

Pozvánka na svatbu / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MOJE TRPĚLIVOST DOŠLA A JÁ JSEM VYSTĚHOVALA MANŽELA I TCHYNI Z MÉHO BYTU

PŘIPOMÍNÁME: „RÁDA BYCH VÁM NĚKOHO PŘEDSTAVILA“: IVETA VÍTOVÁ PORODILA SYNA A PROZRADILA JMÉNO

Share