Pár našel ve svém autě spícího psa, který se tam náhodou dostal: Jak to s ním dopadlo

Tento příběh se odehrál před několika měsíci v Brazílii. Muž jménem Rodrigo Coelho a jeho manželka sdíleli na Facebooku příběh který se jim stal na cestě z výletu.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

Když se pár vracel domů, musela se zastavit u lékárny. Když si koupili vše potřebné a už se zamířili ke svému autu, uvnitř našli zcela neznámého psa. Jak se tam dostal, nikdo neví.

Pes se cítil uvolněně a bezstarostně dřímal na podlaze vedle sedadla, aniž by se chystal nikam odejít.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

Zdá se, že ten pes se narodil pod šťastnou hvězdou, protože se rozhodl správně, když vlezl do tohoto auta. Rodrigo byl dobrý člověk. Rozhodl se vzít psa domů a pokusit se najít jeho majitele.

Vždyť bylo vidět že pes je domácí, ale už dlouho žije na ulici – měl trochu zničené drápy a velmi smrděl.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

V rodině žije několik psů, kteří nebyli příliš nadšeni, že vidí někoho nového. Ale on se choval velmi sebevědomě, a docela rychle se usadil v domě, a spal na gauči.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

Rodrigo neztrácel čas a udělal několik videí se psem. První z nich na Youtube nasbíral přes 350 tisíc zhlédnutí, druhé vidělo dalších 160 tisíc. Byli mezi nimi i ti, kteří psa poznali.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

Ukázalo se, že se jmenuje Thor a jeho skuteční majitele žijí asi 12 kilometrů od Rodriga. Oni mu sami zavolali a domluvili si schůzku.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

Jen o pár dní později si pro psa přijeli Diane a Macon. Thor je okamžitě poznal a radostně běžel je pozdravit. Díky Rodrigovi a jeho manželce se rodina znovu shledala a ztracený pes se opět mohl vrátit domů.

https://fb.watch/3bDt7NVsFc/

Majitele psa / Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: ŽENA SE PO DVOU LETECH ODLOUČENÍ SETKÁVÁ SE SVÝM MAZLÍČKEM V ÚTULKU PRO ZVÍŘATA: TOTO DOJEMNÉ VIDEO SE PODÍVALO SKORO 220 TISÍC LIDI

PŘIPOMÍNÁME: NĚMECKÝ OVČÁK, KTERÝ NAŠEL MAJITELE, PLAKAL ŠTĚSTÍM PŘI DLOUHO OČEKÁVANÉM SETKÁNÍ: TOTO VIDEO DOJALO CELÝ SVĚT

Share