„Pane bože. To je nedorozumění“: Co rychle musí napravit Karel Vágner a co s tím má Dáda Patrasová společného

Hudebník Karel Vágner, když byl na hřbitově, aby položil svíčku svým rodičům, uviděl hrob Karla Patrase. Zdálo se mu divné, že tak významný hudebník, má tak zcela obyčejný hrobový kámen. Za svého života byl prvním harfistou České filharmonie.

Karel Vágner / Zdroj: dvojka.rozhlas.cz

Hudebník se rozhodl to napravit. Vágner si na náhrobek objednal zlatý nápis „Sólista České filharmonie“. Udělal to proto, aby uctil památku hudebníka a udělal příjemné překvapení pro jeho dceru Dádu Patrasovou. Ale dopadlo to jinak, než bylo plánováno.

Karel Vágner / Zdroj: celebrity.instory.cz

Když byl na náhrobku nápis, ukázalo se, že datum narození a datum úmrtí se neshodují. Bylo jasné, že to není Dádin otec, ale člověk, se stejným jménem.

Dagmar Patrasová / Zdroj: instagram.com

Pane bože! To je nedorozumění, to je strašné, to musím rychle napravit! Už je na cestě (kameník) a na hrobech vše uvede do pořádku,“ v rozhovoru pro blesk.cz řekl český basista.

Dagmar Patrasová a Felix Slováček / Zdroj: instagram.com

Karel Dádě se ke svému činu přiznal. Dcera muzikanta byla moc ráda, že ten jí chtěl udělat takové překvapení. Karel teď ví, kde je hrob jejího otce, a brzy svou chybu napraví.

Náhrobek zcela cizího muže / Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: „ŽE TI NENÍ HANBA: NEMÁŠ VLASTNÍ DĚTI A TEĎ NECHCEŠ POMOCI SESTŘENICI“

PŘIPOMÍNÁME: ANDREJ BABIŠ NAVRHL ZMRAZENÍ PLATŮ SOUDCŮ: MNOZÍ ZÁSTUPCI JUSTICE S TÍM NESOUHLASÍ A VYSVĚTLILI, JAKÉ PROBLÉMY MOHOU NASTAT

Share