Padesátiletá žena bez jediné vrásky odhalila své tajemství krásy

Kat James je skoro 50 let. Nikdo z jejího okolí to ale nepoznává. Žena vypadá mnohem mladší a nemá téměř žádné vrásky. James ujišťuje, že za jejím krásným vzhledem stojí jednoduchá technika.

KAT JAMES/Zdroj: tiktok.com

Žena ji začala používat, když jí bylo něco málo přes 20 let. Na svém TikToku umístila video, které vysvětlilo, jak používá omlazující techniku ke snížení závažnosti vrásek. Kat James používá lepicí pásku, kterou si můžete koupit v téměř každém obchodě.

KAT JAMES/Zdroj: tiktok.com

Budete potřebovat čtyři malé kusy pásky. První je třeba vložit mezi obočí. Další části pásky musíte umístit nad každým obočím. A poslední by měla být v horní části čela. Předtím, než použijete lepicí pásku, musíte se zbavit kosmetiky na obličeji.

Pohyby a aktivní mimika způsobí, že páska bude šustit a nebudete tak intenzivně vyjadřovat emoce. Postupem času se vyvine zvyk ovládat výraz obličeje bez lepicí pásky. V důsledku toho se vyhnete vráskám.

@shinebeautymalibu Reply to @shellssweets #forehead #botox #tapetraining #aginggracefully #skincareroutine #shinemalibu #blog #trending ♬ Calm LoFi song(882353) – S_R

PSALI JSME: MATKA PROZRADILA, PROČ MÁ JEJÍ DCERA OD NAROZENÍ RŮZNOBAREVNÉ VLASY A ŘASY

PŘIPOMÍNÁME: 99LETÁ MILADA DOSTALA K NAROZENINÁM TISÍCE PŘÁNÍ: JIŘÍ STRACH ALE PROZRADIL, ŽE V NOCI STAŘENKA TENTO SVĚT OPUSTILA

Share