99letá Milada dostala k narozeninám tisíce přání: Jiří Strach ale prozradil, že v noci stařenka tento svět opustila

Režisér Jiří Strach nedávno na svých sociálních sítích vyprávěl příběh jedné seniorky, která v pondělí oslavila 99. narozeniny. Požádal lidi, aby jí poslali pohlednice a poblahopřáli k narozeninám. Milada Badalová dostala asi 15 tisíc přání. Zemřela však v noci z pondělí na úterý. Informuje o tom server TN.cz.

Začátkem tohoto měsíce režisér na svých sociálních sítích napsal, že by chtěl připravit příjemné překvapení pro stařenku Miladu Badalovou z Hostivic. Cítila se osamělá a proto chtěl, aby měla důvod k radosti.

Jiří Strach / Zdroj: youtube.com

Jiří Strach a jeho manželka Magdalena už nemají své prarodiče. Rozhodli se ale udělat dobrou a příjemnou věc pro někoho jiného a tak čas od času navštěvovali tuto důchodkyni.

Milada Badalová zůstala sama. Měla jednoho syna, ale ten už zemřel a neměl děti. V pondělí tato paní oslavila 99. narozeniny.

Režisér s manželkou pro ni chtěli připravit příjemné překvapení. Vyzvali lidi, aby na její adresu poslali narozeninovou pohlednici.

Hodně lidí jí chtělo poblahopřát k narozeninám. Seniorce přišlo asi 15 tisíc přání. Jiří Strach o tom informoval na svém Twitteru.

https://twitter.com/Lotzasrando/status/1490712905305763851?cxt=HHwWlsC57affibApAAAA

Milada Badalová však zemřela v noci z pondělí na úterý ve spánku. Podle režiséra odešla radostná, usmívala se a tiskla jim ruce. V jejím pokoji byla spousta květin a pohlednic od všech, kteří jí chtěli poslat blahopřání.

„Ještě v neděli stihla oslavit narozeniny s celou širší rodinou. Usnula klidná a šťastná,“ napsal Jiří Strach. Řekl také, že všechny dárky, které lidé poslali, dají na charitu. Sladkosti chtějí dát dětem ve školách nebo dětských domovech.

Jiří Strach / Zdroj: youtube.com

Mnoho uživatelů sociálních sítí vyjádřilo upřímnou soustrast v komentářích. Poděkovali režisérovi a jeho manželce, že připravili krásné chvíle této stařence.

PSALI JSME: ZAČÁTEK DRUHÉHO TĚHOTENSTVÍ BYL PRO LUCII ŠAFÁŘOVOU NÁROČNÝ: PROMLUVILA, CO JÍ CHYBÍ BĚHEM OČEKÁVÁNÍ DRUHÉHO MIMINKA

PŘIPOMÍNÁME: “JE PROSTĚ PACIENTKA ODKÁZANÁ NA LŮŽKO”: TEREZA BRODSKÁ PROMLUVILA, JAK SE CÍTÍ JEJÍ MAMINKA V NEMOCNICI

Share