Otec zakázal devítileté dceři přijít na jeho svatbu: jaký byl k tomu důvod

Otec se rozhodl sdílet svůj příběh na portalu Reddit. Ale byl tvrdě kritizován: lidé nepochopili, jak se může takto chovat k vlastnímu dítěti.

Svatba / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Vysvětlil, že se svou novou ženou žije tři roky (bývalá manželka ho opustila před třemi lety) a konečně se chystají oslavit svatbu. Ale je tu jeden problém: nová žena nechce, aby jeho malá dcera byla na svatbě. A novomanželé si přejí, aby svatba vůbec proběhla bez dětí.

„Moje snoubenka je velmi sofistikovaná osoba a má docela rafinované chutě. Také se moc nestará o malé děti. To vyvolalo určité napětí mezi ní a mou mladší dcerou… Tato svatba není vhodná pro dítě a nechci, aby se moje snoubenka starala o mou dcerou v nejdůležitější den jejího života,“ napsal autor.

Holčička se na svatbu moc těšila. Vysvětlil jí ale, že tam budou jen dospělí. Dítě na oplátku plakalo: to velmi zklamalo nevěstu. Zajímavé je, že starší dcera, které je 28 let, byla pozvána na svatbu, protože vychází dost dobře s jeho budoucí ženou.

Svatba / Zdroj: life.24tv.ua

Muž si nemyslel, že takové řešení způsobí skutečný rodinný konflikt. Rodiče ho označili za „špatného otce“. Řekli také, že si vnučku vezmou k sobě, když bude svatba, takže nepřijdou.

„Moje snoubenka a já věříme, že máme právo na svatbu bez dětí. Ale tak to dopadá, že moji rodiče nemohou přijít na svatbu. Chci vědět, jestli dělám vše správně, nebo ne, “ napsal muž.

Většina komentátorů byla takovým příběhem šokována. Zde je několik komentářů:

Dětí / Zdroj: life.24tv.ua

“ Proč si sakra berete člověka, který nemá rád vaše dítě?“

„Jste špatný otec … chudák holčička.“

PSALI JSME: DÍVKA SLYŠELA, JAK JEJÍ PŘÍTEL VE SNU ŘÍKÁ JMÉNO JINÉ ŽENY: TAK SE DOZVĚDĚLA, ŽE UŽ JE BÝVALÁ PŘÍTELKYNĚ

PŘIPOMÍNÁME: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ OSLAVILA 26. NAROZENINY: NA SVÝCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH NAPSALA JEN JEDNO PŘÁNÍ

Share