Anička Slováčková oslavila 26. narozeniny: na svých sociálních sítích napsala jen jedno přání

Zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková 22. srpna oslavila 26. narozeniny. Od svých fanoušků i od svých kolegů dostala mnoho krásných gratulací. Určitě jim všem za to byla vděčná.

Zatím není známo, zda se oslava konala v rodinném kruhu s nejbližšími. Přesto zpěvačka a herečka napsala o svých narozeninách na svůj Instagram a poděkovala fanouškům za gratulace.

Jistě jí mnoho jejích fanoušků přálo hodně zdraví, protože vědí, jaké problémy měla v posledních letech Anička Slováčková.

Kromě toho jí samozřejmě fanoušci a její kolegové řekli spoustu dalších příjemných slov.

V příspěvku na svém Instagramu nepsala jen o sobě. Poděkovala všem nejen za přání, ale také za to, že s ní celou dobu byli a že ji podporovali.

„Ke dnešku bych řekla jen jednu věc, a to přání, které si přeji každý den: Kéž jsou všechny bytosti šťastny,“ uvedla Anička Slováčková.

PSALI JSME: ČESKO PŘIŠLO O LEGENDÁRNÍHO ČLOVĚKA: VE VĚKU 84 LET ODEŠEL DO NEBE OBLÍBENÝ MODERÁTOR POŘADU TAK NEVÁHEJ A TOČ

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELSTVÍ NEJSTARŠÍ DCERY KARLA GOTTA JE ZNOVU V KRIZI: CO SE STALO V RODINĚ DOMINIKY GOTTOVÉ A TIMA TOLKKIHO

Share