Otec se rozhodl oženit ve věku 75 let. Nechápu, proč to potřebuje. V tomto věku musíte bavit pouze vnoučata a myslet na duši

Bylo pozdě večer, ale to nezabránilo někomu, aby mi zavolal. Upřímně řečeno, pozdní hovory jsem nikdy nepřijímala. Všechny nezbytné problémy by měly být vyřešeny během dne.

Při pohledu na obrazovku telefonu jsem viděla, že mi volá stará známá Lisa. Lisa se mi stěžovala, že se její 75letý otec rozhodl oženit. Odvážila jsem připustit, že se možná zamiloval. Snažila jsem se Lise vysvětlit, že člověk muž potřebuje rodinu. Ale Lisa si myslela, že ona je jeho rodina.

Dcera s otcem/Zdroj: tintelekt.com

Připustila jsem, že kdyby se její otec oženil, měla by větší šanci najít si manžela. Lisa však jen připomněla, že mají malý byt a ona ve skutečnosti nemá svého manžela kam přivést.

„A pokud se tvůj otec nastěhuje ke své ženě, všechno se změní,“ řekla jsem.

Po těchto argumentech se mnou Lisa musela souhlasit.

Petr Novák, tak se jmenuje otec Lisy, po smrti své manželky se mu po ní stýskalo a neplánoval si zakládat novou rodinu. A nedávno mu Lisa koupila dvoutýdenní výlet do sanatoria, aby trochu rozptýlila svého otce a zlepšila jeho zdraví. V té době Kateřina také odpočívala v sanatoriu.

Skrývání jejich afér bylo u obou v jejich zájmu. Kateřina měla dva dospělé syny, kteří žili daleko od své matky a několikrát do roka chodili na návštěvy, aby pomohli s domácností. Kateřina věděla, že její děti budou proti jejímu pozdnímu manželství.

Petr a Kateřina řekli dětem o jejich vztahu až před svatbou.

Dcera s otcem/Zdroj: youtube.com

Proč často již samostatná děti nevnímají štěstí rodičů? Možná se banálně bojí, že zůstanou bez dědictví? Nebo nevěříte v možnost citů v dospělosti? Proč je pro děti tak těžké pochopit, že rodiče, bez ohledu na jejich věk, také potřebují rodinu, péči a pozornost. Koneckonců, dětem se to nedaří.

Dokonce i já samá jsem si to kdysi myslela. Můj otec zemřel, když mi bylo 16 let. A o několik let později se moje matka zeptala na můj názor na její manželství. Kvůli svému věku jsem způsobila skandál. Proto se mnou o tom už moje matka nemluvila.

Když jsem žila svůj život, uvědomila jsem si svou chybu. A chtěla bych se jí omluvit, ale moje matka už nežije.

PSALI JSME: 32LETÁ ŽENA SI VZALA K SOBĚ 79LETOU CIZÍ BABIČKU Z DOMOVA DŮCHODCŮ: JAK ŽIJE TATO RODINA PO ŠESTI LETECH

PŘIPOMÍNÁME: ŠESTNÁCTÉ NAROZENINY DCERY NEJSTARŠÍ MAMINKY NA SVĚTĚ: JAK VE DNEŠNÍ DOBĚ VYPADÁ NEOBYČEJNÁ RODINA

Share